AK Parti’de Bayramlaşma

AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’na atanan Macit Gündoğdu, partilileri ile görüş alışverişinde bulunduğu bayramlaşma töreninde “Yeni yönetimin vizyonu Bodrum’daki meseleleri takip etmek olacaktır” dedi.

Bir süre önce mevcut yönetimin istifasının ardından AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığı görevine atanan Macit Gündoğdu, partilileri ile ilçe teşkilat binasındaki bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Oluşturulacak yeni yönetim ve yapılacak çalışmalar konusunda partilileri ile görüş alışverişinde bulunana Gündoğdu “İnsanların mutlu yaşaması sadece belediyenin değil bizimde sorunumuz. Onun için çok işimiz var. Bodrum’da yaşanılan sorunları dile getirmemiz gerekiyor. Yeni yönetimin vizyonu Bodrum’daki sorunları takip etmek olacaktır. Bodrum’da mutlu ve huzurlu yaşamak herkesin hakkı.” dedi.

Konuşmalar sırasında Bodrum’un uzun yıllardır gündeminde olan su sorununun Devlet Şu İşleri tarafından çözüme kavuşturulduğu da dile getirildi. Ancak su isale hattında geçtiğimiz günlerde borunun patlamasıyla ilgili kamuoyuna yansıyan eleştirilere yönelik, bir partili rahatsızlığını dile getirdi. Bunun üzerine su dağıtımının Muğla Büyükşehir Belediyesi ait olduğunu işaret eden Gündoğdu, kimsenin işin kötü tarafını üstlenmediğini belirtti.

Gündoğsu şunları söyledi:

“Arkadaşımız ‘Suyun parası toplanırken hükümetten bahsetmiyor da boruda patlak olduğu zaman bize böyle boru devrettiler diye kamuoyunda konuşuluyor. Bu da bize zarar veriyor.’ demek istiyor. Belediye bu konuda eksik kalıyorsa yardım etmek bizimde vazifemiz. Neticede su halkımıza veriliyor. Bizden yardım isterlerse kendilerine yardım edilir. Büyükşehir belediyesinin bütçesinin bu gibi işleri yapabilecek kapasitesi var”

Haber – Osman Uras

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir