Beach Clup’ta Aysu Baceoğlu Rüzgarı

BODRUM’daki bir beach clupta sahne alan Aysu Baceoğlu, hem DJ’lik yaptı hem de şarkı söyledi, tatilcileri coşturdu.

Aysu Baceoğlu, Bodrum‘un Yalıkavak Mahallesi’ndeki Dodo Beach Club’ta hafta sonu tatilcilere sürpriz yaptı, mayo tarzı kıyafeti ile önce DJ kabinine geçen Baceoğlu, sevilen yerli ve yabancı şarkıları çaldı ardından da sahnede Türkçe pop şarkılarını seslendirdi.
Baceoğlu kendisine ait ‘On Numara’, ‘Kaçın Kurası’, ‘Hadsiz’ isimli şarkılarının yanısıraSerdar Ortaç, Gülşen ve Hande Yener‘in sevilen parçalarına da repertuvarında yer verdi. Baceoğlu, Roman şarkıları ile kendinden söz ettiren Tarık Mengüç ile de düet yaptı. Şarkı aralarında izleyicilerle diyaloglarda kuran Baceoğlu, evli erkeklere eşlerinin aldatmamaları tavsiyesinde bulunup, “Kadınlar uyanıktır: Aldatırsanız, sizi her an yakalayabilir. Bari böyle bir şey yapıyorsanız da belli etmeyin. Ama bence aldatmaktansa ayrılın daha iyi. En azından gururları ile oynamamış olursunuz. Tabii bu söylediklerim, bekar erkekler ve kadınlar içinde geçerli. Aldatılmışlığın verdiği acıyı birbirinize yaşatmayın” dedi. Hayranlarından bazılarının Baceoğlu’nun bu sözleri üzerine, “Aysu on numarasın” diye bağırıp, alkışladı.
Yaklaşık iki saatlik performansına ara vermeden devam eden Baceoğlu, hayranlarını coşturdu. Baceoğlu, bazı şartkılarını hayranlarıyla seslendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.