GURUR’umuz oldu

Bodrum”da,  geçirdiği trafik kazası sonucu omurilik felci olan ve tekerlekli sandalyeye bağımlı olarak yaşayan 22 yaşındaki Gurur Göç “Hayatı erken gördüm” adlı kitabını imza gününde tanıttı.

Bodrum’da 6 yıl motosikletine bir otomobilin çarpması sonucu yaralandığını ve omurilik felci olduğunu belirten Gurur Göç, geçirdiği trafik kazası ve tedavi sürecini anlattığı kitabını imza gününde okuyucu ile buluşturdu.

Halen fizik tedavi görmeye devam eden Göç, Ağustos Ayı’nda basılan kitabını Bodrum Belediyesi Trafo Kafe’de düzenlenen imza gününde tanıttı.

Geçirdiği trafik kazasında vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olduğunu belirten genç yazar “C4 omurilik felci oldum. Halen fizik tedavi görmeye devam ediyorum.  Hayata dair umutsuzluğa kapılmadım. Meslek olarak düşündüğüm futbol hayalim sona erdiği için diğer hayalim olan yazarlığa yöneldim. Yaşadıklarımı kaleme aldım” dedi.

Göç, tedavi sürecinden fotoğraflara da yer verdiği kitabında yazdıklarının başında “Yaşam vazgeçilmezdir. Sebebi her ne olursa olsun” mesajını verdi. ‘Fizik tedavi’ konusunu ise  “11 harf, 5 hece, milyonlarca his” diye ifade eden Güç şunları söyledi:

“Kaza geçirdikten sonra hayatım tedavi ve görmek ve yazmakla geçti.  Kaza, hayatın vazgeçilmez olduğunu hatırlattı”

Kaza geçirdiğinde lise öğrenci olan ve orta öğrenimini açık liseyi bitirerek tamamladığını belirten Göç, Eskişehir Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde, dış ticaret okuduğunu söyledi.  Hayata dair sözleri ve şiirlerinin yer alçağı bir kitap daha yazmaya başladığını anltan Göç’ün ablası Nehir Doğan, kardeşinin imza kaşesini bastı.

Haber – Osman Uras

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.