Yaza Veda Partisi…

Çağdaş Holding’e bağlı Swissotel Resort Bodrum Beach çalışanları için Fun Town Yahşi Park’ta  yaza veda partisi düzenledi.

FUN Town Yahşi parkta  hazırlanan partide, otel personeli doyasıya eğlendi. DJ performansı, go kart, paint ball, bilardo, dart gibi çeşitli oyunların yani sıra  partide otel çalışanlarının  çocukları için eğlence alanlarında da yapılan parti gün boyu sürdü…
Otel, hem bölge esnafına sağladığı fayda hem de Turizm’e ve Bodrum’a değer katmanın sevincini çeşitli hediyelerin de verildiği “Yaza veda ” temalı personel gecesiyle tüm çalışanlarıyla kutladı. Gecenin sonunda kısa bir konuşma yapan Otel  Genel Müdürü Adnan Yücel, gecede emeği geçen personellerine teşekkür etti. Otel misafirlerinden aldıkları olumlu yorumlara dikkat çeken Yücel, “Yoğun bir sezonun sonuna geldik. A’dan Z’ye bütün birimlerdeki personelimiz gösterdiği üstün başarıyla gerçekten alkışı hakkediyor. Ben böyle bir ekibe sahip olduğum için gururlu ve mutluyum” dedi.
“YAZA VEDA’ TEMALI PERSONEL EĞLENCESİ
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Otelin İnsan kaynakları müdürü Deniz Terzi şu değerlendirmelerde bulundu: “Şu an Bu organizasyonu Tüm Ekip Arkadaşlarımıza teşekkür etmek hem de bu sezona veda etmek için gerçekleştirdik. Teşekkür etmem gereken kişiler ve bu organizasyonda emeği geçen Çağdaş Holding Yönetim Kurulu üyesi Dağlarca Çağlar ve Engin Çetinay, Tolga Yılmaz ve Fun Town Yahşi Park işletme müdürü Can Demir  bizim böylesi güzel bir günde eğlenmemizi sağladılar, sağ olsunlar. Ekip arkadaşlarım sezon boyunca çok güzel çalıştılar ve güzel bir yaz geçirdik. Bu gün burada otelimizde görev yapan 100 kişilik kalabalık bir davetli topluluğu ile beraberiz.  Çoğu çalışan arkadaşlarımız sözleşmeleri bittiği için bizden ayrılmak zorundalar. Onları  motive etmek ve bir sonraki sezonda kendilerini görmek istediğimiz için gerçekleştirdiğimiz yaptığımız bir organizasyon du bu aynı zamanda. Swissotel Resort Bodrum Beach’te 129 otel personelimiz var.  Henüz kapatmadık otelimizi ama, Ekim ayında  hemen hemen çoğu arkadaşlarımız işlerinden  ayrılacaklar.  Kaç kişilik bir ekiple devam edeceğimizi ve kış sezonunda neler yapacağımız  ise önümüzdeki hafta şekillenecek” dedi.
Gecede eğlencenin ardından Barbekü partisi ve hediye çekilişleri yapıldı. Hediyeler arasında Bodrum, İzmir, İstanbul ve Ankara’da çeşitli otellerde  bir gece konaklanma,  Samsungtan hediye çeki, cep  telefonu, kahve fincanı, çaydanlık, şarap, şampanya, ayakkabı ve buna benzer hediyeler dağıtıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir