Masal Gibi Bir Düğün

Bodrum’da muhteşem bir dolunay gecesinde Bodrum Bahçeşehir Koleji Müdürü Barış Anıl ile Mandalin Bar İşletme Müdürü Ömer Çakır BaaBahçe Restaurant’ta  gerçekleştirilen şık bir düğün ile dünya evine girdiler.
Çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı düğünde konuklar şıklıkları ile göz kamaştırdı. Bodrum’da tanışan genç çiftin nikahını Bodrum Belediyesi nikah memuru Nevcihan Kandemir kıyarken,  şahitliklerini Atilla Serttaş ve Selçuk Haşar üstlendi. Damadın şahitliğini mekan sahibi Atilla Serttaş, gelinin şahitliğini ise Bodrum Bahçeşehir Koleji kurucusu Selçuk Haşar yaptı. Gelin ve damadın arkadaşları tarafından düzenlenen mekânın şıklığı  davetlilerden büyük beğeni topladı.

Asırlık ağacın gölgesinde nikah
Unutulmaz düğün gecesinde Barış ve Ömer çiftinin mutluğuna tüm davetliler oyun pistini hiç boş kalmayarak ortak olurken, düğün gecesine Keş-Fu aşk dans gurubu geceye damgasını vurdu.

Ömer’i kardeşi gibi sevdiğini belirterek; “Benim çalışma arkadaşlarımın hepsinin gönlümde ayrı bir yeri vardır. Ömer ile birlikte bu gün 21. mesai arkadaşımı da evlendirmiş oldum. Onların nikahı asırlık meşe palamudu ağacı altında kıyıldı. Dilerim sevdaları da bu ağaç gibi uzun, devamlı ve güzel olsun” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir