Bodrum’a özgü lezzetler İstanbul’da tanıtıldı

Otel, Restoran ve Yiyecek-İçecek Sektörlerinin en önemli Uluslararası organizasyonları arasında yer alan Sirha İstanbul Fuarı 4. Buluşma etkinliği 24 – 26 Kasım tarihleri arasında, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında gerçekleşti. T.C. Bodrum Ticaret Odası fuarda Bodrum standı ile yer aldı.
24-26 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Sirha İstanbul fuarında, T.C. Bodrum Ticaret Odası (BODTO) tarafından coğrafi işareti alınmış dünyaca ünlü Bodrum mandalinaları ile yapılmış ürünlerinin tanıtıldığı, temsili Bodrum mandalina ağaçları ile süslenmiş Bodrum standına ilgi büyük oldu. Fuara katılanlar Bodrum Mandalina ürünlerine hayran kaldı.
450’den fazla katılımcının yer aldığı, sektör profesyonellerini, yatırımcıları ve karar vericileri buluşturan Sirha İstanbul Fuarına, BODTO’yu temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Eyinç ve 1 nolu Komite Üyesi 5 Bodrumlu firma katıldı.
2016 yılı içerisinde 5. fuar organizasyonu tamamlayıp Bodrum’u etkili şekilde temsil etmeye devam eden BODTO, önümüzdeki aylarda gerçekleşecek fuarlar için çalışmalarını sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir