Bu Liman Farklı Bir Liman…

Ankara ve İstanbul gibi büyük illerde  Showroom’ları bulunan “Piks Stone” mağazalarına bir yenisini ekleyerek Potrum Taş Limanı açılışını Bodrum’da gerçekleştirdi…

Potrum Taş Limanı Konacık mahallesi Kıbrıs şahitleri caddesi 329 no’da hizmete girdi. Mağaza açılışında kapatılan Konacık Belediyesi başkanı Mehmet Tosun, Bodrum Belediyesi meclis üyesi Ali Demiröz, BODTO Meclis başkanı İlhan Ersan ve Mağaza sahibi Kenan Eyigün kurdeleyi beraberce keserek işletmeyi faaliyete geçirdiler…

Piks Stone satış müdürü Seyfullah Yılmaz mağazanın isminin hikayesini anlatarak; “Bodrum un eski ismi “Potrum”u Kenan beyle yaptığımız görüşme sonrasında kararlaştırdık.  Eski, çağlarda bu rota üzerinde uğranılan ilk liman ve şehrin popüler olmasını da  yanına katarak,  Showroom’a “Potrum Taş Limanı” ismini uygun gördük. 400 m2 olan mağazamızda mermer ve taş ile ilgili bir çok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Kendi fabrikamızda 400 çalışanımız ile yurt genelinde tüm mağazalarımızda orijinal objeleri müşterilerimize  sunmaktayız. Burası Muğla iline Bodrum’dan hizmet eden tek mağazamız olacak. İlerdeki günlerde kıyı şeridindeki diğer ilçelerde de mağazalar açmayı düşünüyoruz” dedi.

EYİGÜN : “FARK KISA SÜREDE MEYDANA ÇIKACAK”

Showroom sahibi Kenan Eyigün; “Bodrum merkezli teşhir yeri Potrum Taş Limanının bölgede büyük bir ihtiyacı karşılayacağını belirterek; 1986  dan beri mermercilikten gelen biri olarak, müşterilerimiz mağazamızda  birebir dokunuş ile ürünleri tanımalarını sağlayacağız. Bu proje benim uzun süreden beri aklımdaydı ve hayata geçirdiğim  için bugün çok mutluyum. Müşteri odaklı çalışmak, hizmette mükemmelliği aramak, çalışanlarımızla fark yaratmak, güçlü satış ve satış sonrası ağına sahip olmak, sosyal sorumluluk bilincinde hareket etmek, çözüm ortaklarımızla güç birliği yapmak, amacı ile yatırım yaptım. Piyasadaki etkinliğimizi ve verimliliğimizi her geçen gün arttırmak amacındayım.  Ürünlerimizin kolay uygulanılıyor olması, m2 ağırlığının doğal taşlara kıyasla daha hafif ve renk olarak geniş yelpazede hizmet verecek olmamız, tasarım ve projelerde Potrum Taş Limanı markasının öne çıkmasını sağlayacaktır. Üretimdeki yüksek teknolojisi kalitesi, hafifliği yapıların statiğini bozmamasını ve kolay uygulanabilmesini, renk çeşitliliği her zevke hitap etmesi, dokulardaki derinliği ile Potrum Taş Limanı farkı kısa zamanda uygulama alanında kendini öne çıkaracaktır” dedi.

TAŞ İLE İLGİLİ HER ŞEY VAR…

Bodrum’da dekoratif yapılar için emsali olmaya bir mekan, Potrum Taş Limanı  Bodrum mimarisine uygun  dekoratif taşlar, doğal taşlardan ilham alınarak elde edilen zengin renk ve doku içeren malzemelerin satış ve uygulamasını üstlenmiş. 1986 yılından itibaren Bodrum ve civarında mermer ustalığı ile nam salan Kenan Eyigün tarafından açılan mağazada; mermer, çıkma tuğla, doğal tuğla, kırık tuğla, geçmeli taşlar, kültürtaşı, kayrak taşı, satış ve uygulaması gerçekleştirilmekte. Aynı zamanda  ONYX taş çeşitlerinin de bulanacak. 1 kız 1 oğlan babası.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir