Mahalle Ziyaretleri Yeniden Başladı

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan mahalle ziyaretlerine yeniden başladı. İlk olarak Akyarlar Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Dr. Gödekmerdan, Bodrum’da bulunan tüm mahalleleri ziyaret edecek.
Geçtiğimiz dönemlerde gerçekleştirilen mahalle ziyaretleri Akyarlar Mahallesi ile yeniden başladı. Çok sayıda vatandaşın katılımı ile gerçekleşen ziyarette daire amirleri de hazır bulundular.
Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ziyaretin başında yaptığı konuşmada;
“Bu soğuk günde sizleri işinizden, gücünüzden ettik, inşallah verimli bir toplantı olur. Kış sezonuna girdik. İşlerimizin azaldığı bu dönemde bütün mahallelerimizi dolaşalım, vatandaşlarımızla konuşalım istedik. Bizimle ilgili, belediyelerimizle ilgili ve dairelerimizle ilgili her türlü istek ve şikâyetlerinizi görüşelim istedik. Muhakkak hizmette eksiklikler, aksaklıklar vardır. Bunları da sizlerin görüşleri sonucunda düzeltmeye çalışacağız. Bu yıl ki ilk toplantımızı Akyarlar’da yapalım istedik. Sizlere katıldığınız için teşekkür ediyoruz” dedi.
Daha sonra vatandaşların sorunlarını dinleyen Dr. Gödekmerdan, her konunun muhatabından vatandaşa cevap vermesini ve çözüm için gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi.
Yaklaşık 2 saat süren toplantı sonunda vatandaşların ziyaretten memnun oldukları gözlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir