Alin Güzellik Merkezi’nde Christmas Partisi

Bodrum’un güzellik merkezlerinden Alin’de yılbaşı coşkusu ve yeni yaş kutlaması bir arada yaşandı.
Bodrum Myndos Çarşısı içinde hizmet veren Alin Güzellik Merkezi, yeni yılı ve sektördeki 18’nci yılını özel bir christmas partisiyle kutladı. Alin çalışanları ve müşterileri, güzellik merkezinin bahçesindeki dilek ağacına kurdeleler bağlayarak yeni yıldan sağlık, mutluluk ve bol bol da güzellik getirmesini diledi.
Alin Güzellik Merkezi’nin sahibi Tülin Akgül Kök, Aralık ayının tüm müşterileri için bir ‘promosyon’ ayı olduğunu belirterek, “Bütün yıl boyunca bizimle birlikte olan ve bize destek veren müşterilerimiz için hediye ayı olarak planladık Aralık ayını. Ücretsiz promosyon ve bakımlar hediye ediyoruz. Bu şekilde hem yeni bir yılı hem de sektördeki yeni yaşımızı kutluyoruz” dedi.
Alin Güzellik Merkezi’nin sahibi Tülin Akgül Kök, “Yeni yıldan dileğimiz, önce ülkemiz adına barış, huzur ve sonra kendimiz adına sağlık ve güzellik” diye konuştu.
ALİN, BODRUM’UN GÜZELLİK OKULU GİBİ…
Geçtiğimiz yıl Gümbet’teki Myndos Çarşısındaki yeni yerine taşınan Alin Güzellik Merkezi’nde saç haricinde bakımla ilgili her türlü hizmet verilyor. Cilt, el ayak ve kişiye özel bakımların yanı sıra kirpik ekimi ve güzellikle ilgili akla gelebilecek her tür uygulamanın bu merkezde yapıldığını söyleyen TÜlin Akgül Kök, özellikle bölgemizde sık rastlanan cilt lekeleri konusunda da Ege Üniversitesi ile ortaklaşa bir çalışma sürdürdüklerini belirtti.
Alin’in aynı zamanda bir eğitim merkezi olduğunu ifade eden Tülin Akgül Kök, “Kişiye özel makyaj, özel makyaj gibi eğitimlerimiz haricinde bu sektörde yeni çalışmaya başlayan arkadaşlarımız için de minik workshoplar düzenliyoruz. Birebir ya da gruplar halinde yapıyoruz bunu. Mesleğin inceliklerini öğretmek ve hangi konuda yenilik katmak istiyorlarla onlarla ilgili uygulamalı eğitim vermek amacımız. Hem uygulama, hem de eğitim konusuna yönelerek bu bölgede herkesin işi en iyi şekilde yapmasını istiyoruz. Profesyonelliğimizi paylaşarak eğitime katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir