Bodrum Sağlık Vakfı Yeni Yıla Yeni Umutlarla Giriyor

Bodrum Sağlık Vakfı’nın organize ettiği Özel Çocuklarımızla ‘Yeni Yıla Yeni Umutlarla Giriyoruz’’ yılbaşı partisi Düzenledi.
Bodrum Sağlık Vakfı Rehabilitasyon Merkezinde düzenlenen Partiye, Milas M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Zeyyat Mandalinci İlköğretim Okulu Öğrencileri ve çok sayıda Davetlinin yanı sıra Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Sn.İsmail Altındağ’da katıldı.
Bodrum Sağlık Vakfı Müdürü Sn. İlknur Şengül’ün partiye Destek veren kurum ,kuruluş ve şahıslara teşekkür ederek Açtığı Yılbaşı partisi Kurum olarak 2016 yılında yaptıklarının anlattı ve 2017 de hizmetlerinin artarak devam edeceğini Yeni yıla yeni umutlarla giriyoruz tüm güzelliklerin sizlerle olmasını diliyorum diyerek konuşmasını bitirdi.
Konuşmanın ardından Dj performansı ile çocuklarımız dans etmeye başladılar. Dj performansından sonra Bodrum Sağlık Vakfı Müzik Atölyesi Dinletisi Başladı koro halinde doyumsuz konser sundular. Bu arada çocuklara daha önceden hazırlanmış yeni yıl hediyeleri verildi. Dj ile Yılbaşı Pastası kesimi yapıldı ve özel çocuklarımızı dansları ile yılbaşı partisi görkemli bir şekilde gerçekleşti.
Çocuklarımızın ve ailelerinin yüzündeki mutluluk Kelimelerle anlatılamaz ancak yaşanırdı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir