Deniz Kurtları Başsağlığı Dilediler

DAKUD (Denizlerde arama kurtarma derneği) Başkanı Dr.Ahmet Çitoğlu ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Bodrum Emniyet Müdürü Can Candaş, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ömer Faruk Karaşahin’e Başsağlığı ziyaretinde bulundular.
DAKUD (Denizlerde arama kurtarma derneği) Başkanı Dr.Ahmet Çitoğlu ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Dr.Ayfer Yıldırım, Eski İstanbul Milletvekilimiz Mustafa Düz, Erkan Karabağ, Tansel EZGİ son zamanlardaki terör olayları ile ilgili ve şehit polislerimiz için Bodrum Emniyet Müdürlüğüne başsağlığı ziyareti’nde bulundular. Emniyet Müdürü Can Candaş tarafından kabul edilen heyet, her zaman Polisin yanında olduklarını belirterek, başsağlığı dilediler.
Dernek Başkanı Dr. Ahmet Çitoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra Bodrum Kaymakamı Dr.Mehmet Gödekmerdan’a veda ve nezaket ziyaretinde bulunarak, yeni görevlerinde başarılar diledi.
Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ömer Faruk Karaşahin’e de başsağlığı ziyaretinde bulunan DAKUD Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri askerimizin ve silahlı kuvvetlerimizin de yanında tüm destekleri ile beraber olduklarını belirttiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir