Hain saldırıyı kınadılar

Türk Eğitim-Sen ve bağlı olduğu Türkiye Kamu-Sen’in ilçe temsilciliklerinin yönetimi, yaptıkları basın açıklaması ile İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan terör saldırısını kınadı.
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen’in Bodrum ilçe temsilciği yönetimi Bodrum Belediye Meydanı’nında bir araya geldi. Açılan Türk Bayrağı önünde, her iki temsilciğinde başkanı olan Hüseyin Tekinay tarafından okunan basın açıklamasında terörün çirkin yüzünü bir kez daha gösterdiği belirtildi.
Açıklamada “Birlik ve beraberliğimize darbe vurmak isteyenlerin başarılı olamayacakları bir gerçektir. Bilinmelidir ki, bu milletin varlığı ve birliğine yönelik olarak yapılan her türlü saldırı bizleri birbirmize daha da kenetlemekte, saflarımızı daha da sıklaştırmaktadır. Bu milletin üzerinde hain ve sinsi planlar yapanların hevesleri geçmişte olduğu gibi bugün de kursaklarında kalacaktır.” denildi.
İstanbul’dsa yaşanan hain terör saldırısını bir kez lanetlendiği kaydedilen açıklamada şehitlere Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diledikleri belirtildi.
Haber – Osman Uras

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.