Kara Kalem Portresi İle Teşekkür

Profilo Marina İlkokulu’nun geçmiş dönem müdürlerinden Harun Güner, okullarına sağlamış olduğu destekler için Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Bodrum Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyaret hakkında kısa bilgi veren Harun Güner, destekleri için okul adına Başkan Kocadon’a teşekkür etmek istediğini belirtti. Güner, “Hem başkanımızın hem benim yoğun iş tempolarımız nedeniyle geciken teşekkür ziyaretimi ancak bugün yapabildim. Geçtiğimiz yıllarda görev yaptığım Yalıkavak’ta bulunan Profilo Marina İlkokulu’na Bodrum Belediye Başkanımız, elinden gelen her türlü desteği vermişti. Ben de okulumuzun resim öğretmenlerinden Engin Suluyer’e ait bir kara kalem çalışması olan ‘Mehmet Kocadon portresini’ kendisine hediye ederek öğretmenlerimiz, velilerimiz ve çocuklarımızın adına teşekkürlerimi sundum.” dedi.
Ziyareti için Harun Güner’e teşekkürlerini sunan Başkan Mehmet Kocadon da, “Resim öğretmeni Engin Suluyer’in değerli çalışması ve Harun Müdürümüzün ziyareti beni çok mutlu etti.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir