Kaymakam veda etti

Tokat Vali Yardımcılığı görevine atanan Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, onuruna düzenlenen yenekte veda etti.
Resmi Gazete’nin 1 Aralık 2016 tarihindeki sayısında yayımlanan, Mülki İdare Amirleri Atama ve Yer Değiştirmesi Kararnamesi ile Tokat Vali Yardımcılığı görevine atanan Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan’a, Bodrum Belediye Başkanlığı tarafından veda yemeği düzenlendi.
Azka Otel’de düzenlenen akşam yemeğine resmi ve özel kurum yetkilileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlar katıldı.
Bodrum’da kaymakamlık görevinde bulunmuş olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Gödekmerdan, yaptığı konuşmada yemeğe katılanlara teşekkür etti.
Gödekmerdan konuşmasında “Elimden geldiğince Bodrum’a hizmet etmeye çalıştım. Kanun hakimiyetini, güvenliğini sağlamak, insanlarımıza hizmet etmek, Bodrum’u her yönden geliştirmek için elimden gayreti gösterdim. Belediyelerimiz, daire müdürlüklerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ile el ele vererek çalıştık. Bodrum’u unutmam mümkün değil. Bizim gönlümüzde olacak. İnşallah tekrar başka şartlarda görüşmek dileği ile hakkınızı helal edin” ifadelerini kullandı.
Etkinlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Gödekmerdan’a el yapımı Bodrum halısı hediye etti.
Kocadon ise “Bodrum’da bürokrasi ve sivil toplum örgütleri ile güzel bir birlik ve beraberlik yakaladık. Bir çok ilçeye eğitim, spor gibi farklı alanlarda örnek oluyoruz. Sayın kaymakamımızın önderliğinde Bodrum’da bir çok başarıya imza attık” dedi.
19 Eylül 2011’de Bodrum’da göreve başlayan evli ve iki çocuk babası Gödekmerdan’a, plaket ve çeşitli hediyeler verildi. .
Haber – Osman Uras

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir