Kırçiçekleri Evinde Kaybetti

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi 18. haftasında temsilcimiz Kırçiçeği Bodrum Basketbol, Bornova Beckerspor’a 5 sayı farkla 61-56 mağlup oldu.
Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın ilk çeyreğini 16-14 önde tamamlayan Bornova Beckerspor, ikinci çeyrek sonunda soyunma odasına 33-25 üstün gitti.
Kırçiçeği Bodrum Basketbol’un aradaki farkı kapatma çabasına rağmen konuk ekip, üçüncü çeyreği 48-40 tamamlanan karşılaşmadan 61-56 galip ayrıldı.
En skorer ismin Kırçiçeği Bodrum Basketbol takımında 19 sayı üreten Shayann Raquel Selby olduğu maçta ilgili konuk ekibin baş antrenörü Olcay Orak, zorlu bir deplasman mücadelesi olduğunu söyledi.
Kırçiçeği Bodrum Basket Baş Antrenörü Derya Özyer, ise “Rakip takımı mücadelesinden dolayı kutluyorum. Her iki takım da iyi mücadele etti. Bizim için önemli bir maçtı, evimizde bu maçı kazanmak istiyorduk. Teknik anlamda çok fazla top kaybı yaşadık ve yaptıkları savunmaya organize olamadık. Hatalarımızı düzeltip yolumuza devam edeceğiz” dedi.
Haber – Osman Uras

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir