Şehit meslektaşları için mevlit okuttular

Bodrum ilçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli kadın personel yaptıkları organizasyonla, İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan terör saldırısında şehit olan meslektaşları için mevlit okutup lokma döktürdü.
Kızılhisarlı Mustafa Camisi’nde, Mevlit Kandili ile birleştirilen programda şehitler ve İstanbul’daki terör saldırısında yaralananların acil şifa bulması için dua edildi. Programa Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinin yanı sıra, AK Parti İlçe Başkanı Macit Gündoğdu, MHP İlçe Başkanı Cengizhan Sancar ve vatandaşlar katıldı.
Cami önünde kurulan tezgahta lokma tatlısı döktürüldü. Cami çıkışında vatandaşlara lokma dağıtımına katılan Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş “Dün yaşanan haince saldırıda şehit olan aziz şehitlerimiz adına mevlit okuttuk. Allah onlara rahmet eylesin. Hepsinin mekanı cennet olsun” dedi.
Türk Milleti’nin ve Türk Devleti’nin her daim var olacağını vurgulayan Müdür Candaş “Acımız büyük lakin, biz devlet ve millet olarak ayakta olduk. Yapılan bu hain saldırı onların yanında kalmayacaktır. Allah bu milletin yar ve yardımcısı olsun” ifadelerin kullandı.
Haber – Osman Uras

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir