Enver Aysever yeni gösterisi ile Heredot Kültür Merkezi’nde

Ünlü yazar Enver Aysever 20 Ocak 2017’de “Mırıldandıklarım, Haykırdıklarım” isimlli tek kişilik gösterisi ile Bodrum’da olacak. Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan gösteri saat 20.30’da başlayacak. Mırıldandıklağrım, Haykırdıklarım isimli interaktif gösterisinde Aysever seyircisi ve kendisiyle cesurca yüzleşiyor.
Daha önce bir televizyon kanalında “Aykırı Sorular” isimli bir program sunmuş, televizyon hayatına son verdikten sonra “Aykırı Kumpanya” başlıklı tek kişilik gösterisiyle turneye çıkmıştı.
Oyunun Konusu
Seyircinin hem izleyicisi hem de katılımcısı olduğu aykırı bir gösteri. Seyircisine ev ödevi veren ve geleceğe mektuplar yazan Mırıldandıklarım Haykırdıklarım, seyircisini hem kendisiyle hem de geçmişiyle cesurca yüzleştiren interaktif bir gösteri…
Bu tek kişilik gösterisinde Enver Aysever, çocukluğumuzdan bugüne yaşadıklarımızı, farklı bir bakış açısıyla, eğlenceli bir dille, fotoğraf ve şarkılarla bizlere hatırlatıyor. Karşılıklı paylaşarak büyüyoruz. Unuttuğumuz anılarımız, tebessümle karşımıza geliyor ve bugüne başka türlü bakmaya başlıyoruz.
Hiçbir şey dünden bugüne bir anda olmadı…
Haber – Abide Çetinöz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.