Bodrum Tohum Derneği Yeni Yönetim Kurulunu Seçti

Bodrum Tohum Derneği Yeni Yönetimi Seçti. Her Çarşamba Günü Kurulan Bodrum Yerel Üretici Pazarında Bir Basın Açıklaması İle Yeni Yönetimini Tanıtan Bodrum Tohum Derneği Amaçları Ve Çalışmaları Hakkında Bodrum Basınına Bilgi Verdi.
Hüseyin Uzun Başkanlığındaki Yeni Yönetim Kuruluna Funda Sevencan, Deniz Berge, Zeynep Bayraktar, Ayşin Kocabay Asıl Üyeliğe Gelirken, Filiz Temirkan, Ebru Berge, Gönül Demirel, Selin Eşer Cingöz Ve Şefik Musluk Yedek Üyeliğe Getirildi. Denetleme Kurulu Asıl Üyeliğine Sevil Önem Sun Hüseyin Avni Kunduracıoğlu Ve Hüseyin Demirel Getirildi. Ahmet Kocabay, Demet Ağaoğlu, Şebnem Sibel Şentürk İse Yedek Üyeliklere Getirildi.
Bodrum Yerel Üretici Pazarında Bir Basın Açıklaması İle Yeni Yönetimini Tanıtan Bodrum Tohum Derneği Amaçları Ve Çalışmaları Hakkında Basına Bilgi Verdi. Basın Açıklamasını Yapan Sevil Önem Sun, Doğal Tarım Yöntemleri İle Üretim Yapmanın İnsan Sağlığındaki Önemine Vurgu Yaptı. Sun “Bugün Sizlerle Derneğimizin Amacı, Yaptığımız Çalışmalar Ve Geleceğe Dair Hedeflerimizi Paylaşmak İstiyoruz. Biliyorsunuz Bodrum Tohum Derneği 2013 Yılında Kuruldu. Derneğimiz, Doğal Tarım Yöntemleri İle Üretim Yapmakta, Sağlıklı Gıdalara Ulaşabilen İnsanların Sayısını Arttırmak İçin Çalışmaktadır. Geçmişten Gelen Geleneksel Tohumlarımızın, Yerel Hayvan Irklarının, Meyve Ve Endemik Türlerin Korunması Ve Yaygınlaştırılması Ve Doğal Üretim Tekniklerinin De Sonraki Nesillere Aktarılması İçin Çabalamaktadır.Çalışma Gruplarımız Çok Önemli Hedefler, Çok Sayıda Plan Ve Programla Çalışmalarına Başladı. Hep Birlikte Sağlık İçin Daha Da Çok Sağlıklı Gıdaya Ve Sağlıklı Bir Çevreye Ulaşmayı Hayal Ediyoruz Ve Buna İnanıyoruz” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir