Çağdaş’tan Bir Sosyal Sorumluluk Projesi Daha

Bodrum bölgesinde hizmet vermekte olan Çağdaş Holding, 60 personelinin katılımıyla, Kızılay ile ortaklaşa bir kan bağışı kampanyası düzenledi…
Yoğun bir iş temposunun ardından sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyi ihmal etmeyen Çağdaş Holding ve Beton çalışanları, Marmaris Kızılay’a kan bağışında bulundular. Türk Kızılay’ının “Kan Ver, Hayat Kurtar” sloganı ile başlattığı kampanyaya duyarsız kalmayan Holding çalışanları, yıllar önce Bodrum genelinde başlatılan sosyal sorumluluk projesine bir kez daha destek verdiler ve kanlarını Kızılay’a bağışladılar.
Türkiye de milyonlarca insanın kana ihtiyacı olduğunu vurgulayan Çağdaş Holding yönetim kurulu üyesi Dağlarca Çağlar, “ Biz Holding olarak Kızılay ile ortaklaşa yürüttüğümüz bu projeye periyodik bir şekilde devam etmekteyiz. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında da insan odaklı çalışan bir kuruluşuz, insanları yaşatmak için burada bu misyonumuzla kan bağışını kutsal bir görev olarak düşünüyoruz. Holdingimizde yaptığımız her sosyal sorumluluk projesi buna benzer insan, doğa ve koruma amaçlı etkinliklerden ibarettir. Kan vermek insani ve vatandaşlık görevidir, Çağdaş Holding bu geleneği ilerleyen zamanlarda da mutlaka sürdürecektir” dedi.
Çağdaş Beton Tesisleri’nde yoğun bir iş temposunun ardından sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyi ihmal etmeyen 60 holding çalışanı, Kızılay’a kan bağışında bulundular…
Kızılay Marmaris kan merkezi doktoru Ömer Çiçek ise yaptığı açıklamada; ” Kan vermek hayat kurtarmaktır sloganından yola çıkarak, bu gün burada Çağdaş Holding ile ortak bir çalışma içinde 60 ünite kan alımı gerçekleştirdik. 6 ayda bir Holding’te periyodik olarak yaptığımız bu bağışa çalışanların ilgi göstermesi ve duyarlı davranması bizi gayet sevindirmiştir. Zaten kurumsal yaptığımız anketlerde bölgemizde bu konuda en duyarlı olarak Çağdaş Holding firmasını görmekteyiz. Altı ayda bir geldiğimizde bize her zaman yardımcı olarak kan bağışı kampanyasına ilgi ile yaklaşarak sağ olsunlar yardımlarını esirgemiyorlar. Çağdaş Holding’i örnek alarak, diğer kurumlara da kan verme konusunda destek olmaları ve bu hassa görevin milli, kutsal ve değerli olduğunun bilincine varmaları ise en büyük arzumuzdur. Başta Çağdaş Holding yönetim kurulu üyesi Dağlarca Çağlar olmak üzere, birim amirlerine ve holding çalışanlarına ve bize kan veren arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.