Bodrum Turizmcileri Buluşmasının İkincisi Gerçekleşti

Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin geleneksel hale getirdiği Bodrum turizmciler buluşması etkinliğinin ikincisi La Sosta’da gerçekleşti.
Turizmciler buluşmasının ikincisini yaptıklarını belirten BOYD başkanı Serdar Karcılıoğlu bu toplantıları geleneksel hale getireceğiz dedi. 03 Mart Cuma günü La Sosta’da buluşan BOYD yönetim kurulu üyeleri ve Bodrum turizmcileri, 2017 turizmini konuştular. BOYD’un etkinliğine sponsor olan AFS gıda içecek pazarlama ege bölge müdürü Özgenç Fidanoğlu yaptığı açıklamada, böylesi etkinlikleri her zaman destekliyoruz, Turizm içinde birçok iş kolunu barındırıyor bu sebeple turizm kriz içinde olması bir çok sektör gibi bizi de etkileyeceği kesin, Bodrumun profesyonel yöneticilerinin bir araya gelerek Bodrum turizmini konuşmalarına, fikir alışverişinde bulunmalarına vesile olduğumuz içinde mutluyuz dedi.
Etkinliğe katılan Bodrum turizmcileri etkinlikten duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, bizleri bir araya getiren, böylesi güzel etkinliğe imza atan BOYD yönetimine teşekkür ediyoruz, birkaç saatte olsa bir araya gelip hem turizm içinde bulunduğu krizin stresini atmış hem de göremediğimiz bir çok arkadaşımızla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyoruz diye ifade ettiler.
İkinci toplantımızı da La Sosta’da gerçekleştirdik diyen BOYD başkanı Serdar Karcılıoğlu, bize kapılarını açan ve destek veren La Sosta Restaurant işletmecileri Yüksel Çelik ve Altan Atilla beye BOYD yönetimi olarak çok teşekkür ediyoruz dedi.
BOYD’un ev sahipliği yaptığı toplantıya çok sayıda Bodrumlu turizmci katıldı.
Haber – Eda Sarıkaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir