Çukurlar Tehlike Saçıyor

Bodrum’un bir çok mahallesinin yollarında bulunan çukurlar özellikle motosiklet sürücülerinin kabusu oldu.
Patlama ve tadilat dolayısıyla MUSKİ tarafından kazılan ancak üzeri asfaltlanmayan bir çok çukur özellikle motosiklet sürücüleri için büyük tehlike oluşturuyor. Bodrum’da etkili olan son yağmurların ardından çukurların içindeki mıcırlarda yola saçılarak, yine motosiklet sürücüleri için ayrı bir sorun teşkil ediyor. Bazı yollarda keskin virajların ardından gelen bu çukurlara girmek istemeyen bazı motosiklet sürücülerinin kaza yaptığı öğrenilirken, özellikle akşam saatlerinde bu çukurlar hiç gözükmüyor.
ORTAKENT’TE BÜYÜK TEHLİKE
Ortakent Bitez yolunun Sazlık sokak ile kesiştiği noktada daha önceden birkaç kez büyük boru patlakları meydana gelirken, burada da yapılan son çalışmalardan sonra asfaltlama çalışması yapılmadı. Özellikle akşam saatlerinde hiçbir ışıklı veya ışıksız uyarı levhasının bulunmadığı bölgeye gelen araç sürücüleri geniş bir alana yayılan mıcır nedeniyle zor anlar yaşıyor. Bölgeden geçen bir vatandaş bölgede günde en az 2-3 motosikletlinin düştüğünü yada son anda düşmekten kurtulduğunu söyledi.
FİBEROPTİK KABLO ÇUKURLARIDA TEHLİKE SAÇIYOR
Bodrum Yarımadasında birkaç aydır devam eden fiberoptik internet kablosu döşeme işlemleride devam ederken, kablo döşemek için açılan bazı çukurlar kapatılmayınca unutulunca özellikle yine motosiklet sürücüleri için büyük tehlike oluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir