MOD Bodrum Anaokulu Ve Kreş Öğrencileri 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

Mod Bodrum International School da eğitim gören minik öğrenciler annelerine çiçek vererek 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı.
Mod Bodrum Anaokulu yönetimi ve eğitimcileri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü unutmadı. Sabah saatlerinde çocuklarını okula bırakan veliler öğretmenler tarafından çiçeklerle karşılandı. Anaokulu öğretmenleri minik öğrencilere 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü anlatarak annelerine çiçek vermelerini istedi. Çocukları tarafından çiçek alan anneler duygusal anlar yaşadı. Daha sonra okulun tiyatro salonunda toplanan öğretmenler ve minik öğrenciler kadınlar günü için yaptıkları minik tiyatro gösterisini sergilediler.
Gündüz Bakımevi Müdürü Gülşah Dönmez etkinlikle ilgili kısa bir açıklama yaparak şu sözlere yer verdi “çocuklarımızın anneleri onlar için her şeyden çok önemli. Bizde Mod ailesi olarak hepsinin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz. Dağıttığımız çiçeklerden çok daha güzel çocuklar yetiştirdikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bugün öğretmenlerimizin hazırladığı tiyatro gösterileriyle de çocuklarımıza bu önemli günü anlatacağız “.
Mod School Yönetim Kurulu başkanı Yılmaz Senemoğlu’da 8Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutlayarak” Kadın hayatımızın en önemli parçası ve kültürümüzde önderliğimizi yapan bir varlıktır. Atatürk’ün de Dünyada ilk olarak kadınlara seçme ve seçilme hakkını vermesi bunu göstermektedir. Bizde bu özel günü gelecek kuşaklara aktarmak için bu etkinlikleri yapıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.