Siyah beyazlılardan çifte kutlama

Bodrum’da yaşayan Beşiktaşspor taraftarları, Bodrum Beşiktaşlılar Derneğinin 14., Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün ise 114. kuruluş yıldönümü dolayısıytla düzenlenen gecede çifte kutlama yaptı.
Bodrum Beşiktaşlılar Derneği tarafından bir otelde kutlama yapıldı. Gol sesi gelmeyen Beşiktaş – Antalyaspor karşılaşmasının projeksiyonla izlendiği geceye, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmazi Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, BJK’nin eski yöneticilerinden Fahrettin Curoğlu, Metin Keçeli, davetliler ve taraftarlar katıldı.
Taraftarların Beşiktaş marşları söyleyip coştuğu gecede bir konuşma yapan Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, oğlunun ve kendinin Galatasaylı olduğunu, eşinin ve kızının ise Beşiktaş taraftarı olduğu  belirterek esprili bir yaklaşımla “Bizim kale içeriden fethediliyor” dedi.
Sevgi, dostuk ve kardeşliğin önemini ifade eden Kaymkm Yılmaz “Hele de geçtiğimiz bu zor süreçte, Beşiktaşlı olsun,Galatasaraylı olsın, Fenerli olsun, Türk olsun, Kürt olsun, Çerkez olsun, alevi olsun,  sunni olsun bunlar bizim zenginliklerimiz. Bunun  kıymetini iyi bilmemiz lazım. Birlik beraberliğie ihtiyacımız var” diye konuştu.
Beşiktaşlıların sevincini paylaaşmktan dolyı mutlu olduunu dile getiren Yılmaz, 0-0 son eren Beşiktaş – Antalyaspor maçından söz ederek “Biraz önce üzüldünüz  biliyorum. Maç  0-0 bitti ama artık bu iş bitti. Beşiktaş bu sene şampiyon.  İçiniz ferah olsun. Oynadığı futbolla da gönüllerin şampiyonu zaten” ifadelerini kullandı.
Bodrum Beşiktaşlılar Derneği’de 14 yaşında
Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Uğur Özçayır ise  “Bodrum Beşiktaşlılar Derneği  olarak Beşiktaş’ımızın 100. yılında kurulan 100. dernek  olmanın gurunu taşıyoruz. 14 yıl boyunca sizlerle beraber yeri geldi sevindik yeri geldi üzüldük.  Yapmış olduğumuz sosyal etkinliklerle fark  yarattık. Amacımız büyüklerimizden devraldığımız derneğimizin bayrağını sizlerinde desteği ile daha yükseğe çıkarmak. Ulu çınar  Beşiktaş’ımızın 114. yaşı hepimize kutlu olsun” dedi.
Taraftarların tezahüratları eşliğinde pasta kesilen ve hediye çekilişi yapılan gece, canlı müzik eşliğinde devam etti.
Haber – Osman Uras

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir