Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden Eşsiz Bodrum’a teşekkür

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Eşsiz Bodrum TIR’ı şehirden ayrılmadan önce TIR ekibine teşekkür ziyaretinde bulundu.
İl Kültür ve Turizm Şubesi adına Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ına ziyarete gelen şube müdürü Hülya Özer ve şube personelleri, iç turizm tanıtım faaliyetlerine katkılarından dolayı Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı personeline teşekkür belgesi verdi. Çok güzel ve turizm için etkili bir organizasyon olduğunu vurgulayan Hülya Özer, “Umarım bu gerçekleştirilen projenin ülkemizin ve Bodrum’un turizminin canlanmasına etkisi olur. Organizasyonda emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.
HIDIR: “Kendimizi Kocaeli’nde evimizde gibi hissettik”
Bodrum Kaymakamlığı’nın himayesinde, Bodrum Tanıtma Vakfı ve Bodrum Belediyesi’nin işbirliğiyle oluşturulan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı Koordinatörü Fikret Hıdır da, müdür Özer başta olmak üzere Kocaeli’de bir Bodrumlu gibi çalışan tüm İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür etti. Hıdır, Kocaeli’de kaldıkları süre boyunca projeye gösterilen ilgiden duydukları memnuniyetlerini ise “Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan ve ekibi, bizi burada adeta evimizde hissettirdi. Onların destekleriyle Kocaelili vatandaşlarımız da etkinliğimize yoğun ilgi gösterdiler. Turizm için çalışan herkese çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde özetledi.
BAŞKAN KOCADON: “Bodrum’un bugünlere gelmesinde Anadolu halkının da payı var”
Bodrum TIR’ının çalışmalarını takip eden Bodrum Belediye Başkanı ve Bodrum Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Kocadon, hazırladıkları Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı projesi ile Bodrum’u Anadolu halkına tanıtmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti. TIR’da görevli tüm personele başarılar dileyen Başkan Kocadon, “TIR ekibimizin gittikleri bölgelerde Bodrum’u en iyi şekilde temsil ettiklerine inanıyorum. Bunu gerek basından gerek sosyal medyadaki yansımalardan görüyoruz. Bodrum bir dünya kenti ancak Bodrum’un bugünlere gelebilmesinde Anadolu halkının da çok büyük bir etkisi var. Bunun bilincinde olarak bu projemizi hayata geçirdik. Tanıtım TIR’ımız sayesinde onları bir parça da olsa Bodrum’un güzellikleriyle buluşturmak istedik.” diye konuştu.
Akşam saatlerinde Kocaeli’den hareket edecek olan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı 12-13 Nisan tarihleri arasında Zonguldak MTA önündeki yerini alarak Zonguldak halkına Bodrum’un eşsiz özelliklerini anlatacak.
20 Mart’ta Bodrum’dan yola çıkan TIR, ilk durak olarak Aydın’a, daha sonra ise İzmir, Balıkesir, Eskişehir, Bursa Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, İstanbul ve Kocaeli’ye gitti. Planlamaya göre 30 ile gitmesi beklenen TIR, Kocaeli’nin ardından Zonguldak, Bartın, Samsun, Ordu, Trabzon, Rize, Artvin, Kars, Erzurum, Sivas, Malatya, Diyarbakır, Gaziantep, Adana, Mersin, Kayseri, Ankara, Konya, Antalya ve Denizli illerini de ziyaret edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir