Kırçiçeği Bodrum Basketbol Takımı’ndan ziyaret

Kırçiçeği Bodrum Basketbol Takımı yöneticileri ile basketbolcular, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarete Kırçiçeği Bodrum Basketbol Takımı Kulüp Başkanı Yiğit Özmen, Menajer Umut Lafatan, Takım Başantrenörü Derya Özyer, Takım Kondisyoneri Rıdvan Kaçar, Masör Recep Polat, takım sponsoru Kırçiçeği Restoran sahibi Meryem Dilşad İpbaş ile takım oyuncuları katıldı.
Spora ve sporcuya destekleri dolayısıyla Başkan Mehmet Kocadon’a teşekkür eden takım yöneticileri, 14 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda Ankara Ormanspor ile oynanacak olan Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi Play-Off Final Gurubu maçına da Başkan Kocadon’u davet ettiler.
Sporun insan hayatındaki önemine değinen Başkan Kocadon, “Dünya turizminin en üst liginde olan Bodrum’un kadın basketbol takımının da en üst ligde olması, bizim en büyük dileğimiz. Kırçiçeği Bodrum Basketbol Takımımızın final maçlarını kazanarak üst lige çıkacağına inancımız tam. Sizlere final maçlarında başarılar diliyorum. Spor bizler için hayat felsefesi haline geldi. Bu sebeple de Bodrum’da spora her zaman önem veren ve sporu ön planda tutmaya çalışan bir belediye başkanıyım.” şeklinde konuştu.
Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un şampiyonluğunu da kutlayan takım yöneticileri Başkan Kocadon ile spor üzerine bir süre sohbet etti.
Takım, ziyaret sonunda ise Başkan Mehmet Kocadon’a 48 numaralı formayı hediye etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir