Milta Bodrum Marina’da Bowlıng Heyecanı

Milta Bodrum Marina 2017 Yılı Bowling Turnuvası, Bodrum Oasis Avm Bowling Salonunda, Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ana sponsorluğunda ve Sailor Teknik yan sponsorluğunda 28 Nisan tarihinde gerçekleştirildi. Dokuz senedir düzenlenerek ‘ geleneksel’ hale gelen turnuva, çalışanlarının motivasyonunu arttırıcı bir organizasyon olma özelliğini devam ettirerek yine keyifli anlara sahne oldu.
Turnuvaya bu sene destekleri ile, Milta Turizm İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı H.Cem Kölemenoğlu , Doğan Dış Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Haşim Işık ve Doğan Haber Ajansı GM Yardımcısı Serkan Topçu ‘da katılarak, dostluk ve beraberliğin öneminin iç içe olduğu organizasyonda, çalışanların keyifli ve bir o kadar da kıyasıya mücadelelerine ortak oldular.
Teknik, Liman, Satınalma, Dostluk, Mali İşler, Güvenlik, Önbüro ve Temizlik takımlarının 8’er kişilik ekiplerle katıldığı turnuva, oldukça çekişmeli anlara sahne oldu. Gecede ilk üçe giren takımlara ve sayı rekortmenlerine kupaları ve hediyeleri törenle dağıtıldı.
Turnuva 1.cisi Güvenlik Ekibi olurken madalyalarını Milta Bodrum Marina Genel Müdürü Ömer V.Karacalar’dan, Turnuva 2.cisi Mali İşler Ekibi ödülünü Milta Turizm A.Ş. YK Başkanı Cem Kölemenoğlu’ndan ve turnuva 3.sü Satınalma Ekibi ödülünü Doğan Dış Ticaret A.Ş. GM Haşim Işık’dan büyük bir mutlulukla aldılar. Bayanlarda sayı rekortmeni Mali ve İdari İşler Koordinatörü Seher Çalı olurken bu yılki kupasını ‘’Dostluk kazandı’’ mesajları ile Muhasebe Müdürü Nilgün Girgin’e devrederken, Erkekler Sayı Rekortmeni Temizlik Ekibinden Saki Karabülak oldu.
Tüm Yöneticiler, Her geçen sene daha da keyifli, sevgi ve mutluluk dolu , çalışanların dostluk, dayanışma ve beraberliğini gösteren turnuvanın önümüzdeki yıllarda da aynı neşe ile sürmesi ni temenni ettiler. Turnuvaya sponsor olarak destek olan Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ve Sailor Teknik’e teşekkür plaketleri sunuldu.
Milta Bodrum Marina Bowling Turnuvası, önümüzdeki yıllarda da aynı heyecan ile devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir