Türkiye Şampiyonu Karya Çiçekleri’nden Başkan Kocadon’a ziyaret

Türkiye Şampiyonu Bodrum Akademi Karya ve Karya Çiçekleri Gençlik Spor Kulübü Minikler Halk Oyunları Ekibi, şampiyonluk kupasıyla birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından Muğla Menteşe’de düzenlenen 2017 yılı Halk Oyunları Minikler Türkiye Şampiyonası Geleneksel Düzenlemeli Dal kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Bodrum Akademi Karya ve Karya Çiçekleri Gençlik Spor Kulübü Minikler Halk Oyunları Ekibi, başarıdan başarıya koşuyor. 8 – 12 yaşları arası 40 öğrenciden oluşan ekip, üç yıl üst üste Türkiye Şampiyonluğunu elde ederek Bodrum’un gururu olmayı sürdürdü.
Şampiyona sonrasında minik öğrenciler, destekleri için teşekkür etmek üzere Başkan Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Ziyarette miniklere, antrenörleri de olan Bodrum Akademi Karya ve Karya Çiçekleri Gençlik Spor Kulübü Başkanı Mehmet Serkan Özcan, başkan yardımcısı Seyda Şevk ile kulüp yönetim kurulu üyelerinden Çiğdem Özcan, Akın Rüştü Fetvacı ve Zehra Bilgin’in yanı sıra öğrenci velileri eşlik etti.
Şampiyon ekibe başarılarının devamını dileyen Başkan Kocadon, “Sizler küçücük yüreklerinizle Bodrum’u ülkemizde başarıyla temsil ettiniz. Sizleri yürekten kutluyorum. Hep olduğu gibi elimden gelen desteği sunmaya ve hep yanınızda olmaya devam edeceğim.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir