Bodrum Amerikan Kültür Koleji, BODTO Üyelerine % 20 İndirim Uygulayacak

Bodrum Ticaret Odası ile Bodrum Amerikan Kültür Koleji arasında yapılan protokol ile BODTO üyesi gerçek ve tüzel kişilere Kolej Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul programlarının yıllık öğretim ücretlerinden yüzde 20 oranında indirim uygulanacak. Bodrum Amerikan Kültür Koleji bu anlaşma ile BODTO üyelerine, yıllık ödemelerinden yaklaşık 4 bin lira indirim avantajı sağlayacak.
Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ile Bodrum Amerikan Kültür Koleji kurucusu Çiğdem Demiralp arasında imzalanan protokol gereği yüzde indirimden, BODTO üyesi olan gerçek kişilerin ve 1. derece yakınları ile tüzel kişilerin temsim ve ilzama yetkili temsilcilerinin 1. derece yakınları yararlanabilecek. İndirimden yararlanmak için kesin kayıt sırasında ya da en geç Ekim ayı sonuna kadar, gerekli evrakların Kolejin Mali İşler Müdürlüğü’ne verilmesi gerekiyor.
Konu ile ilgili olarak bir değerlendirme yapan BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon şöyle konuştu; “Bodrum Ticaret Odası ile Bodrum Amerikan Kültür Koleji arasında üyelerimize yönelik olarak indirim anlaşması yaptık. Bu yaptığımız anlaşma çerçevesinde hem Bodrum Ticaret Odası gerçek kişilerinin, hem de şirket ortaklarının birinci derece yakınlarına Bodrum Amerikan Kültür kolejinde % 20 indirim uygulanacak. Kolejin Anaokulu, İlkokul ve Ortaokuluna gidecek üyelerimizin çocukları için oldukça önemli bir indirim oranı. Ekonominin sıkıntılı olduğu bu günlerde yapılan bu indirimin aile bütçesine katkı sağlayacağına inanıyorum.”. BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon üyelerin bütçesine katkı sağlayacak bu anlaşmanın Yönetim Kurulunda da oy birliği ile kabul edildiğini sözlerine ekledi.
Bodrum Amerikan Kültür Koleji kurucusu Çiğdem Demiralp ise imzalanan bu protokolün BODTO üyelerine hayırlı olmasını dileyerek şunları söyledi; “Bodrum Amerikan Kültür Koleji hızla yürüyor. Bodrum Ticaret Odası ile çok önemli bir anlaşma yaptık. BODTO üyelerinin Kolejin Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokuluna kayıt yaptıracak çocuklarına yüzde 20 oranında indirim uygulayacağız. Bizim de ekonomik sıkıntıların olduğu bir dönemde katkımız olsun istedik. Ben her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum.”
Bodrum Ticaret Odası Amerikan Kültür Koleji ile yapılan bu protokol ile eğitim alanında 4. kez üyelerine indirim avantajı sağlamış oldu. İzmir Ekonomi Üniversitesi, KTO Karatay Üniversitesi ve Bodrum Küçük Şeyler Anaokulu da imzalanan protokollerle BODTO üyelerine indirim sağlıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir