Sertab Erener’den Bodrum konseri…

Bu yıl 25. sanat yılını kutlayan Sertab Erener, yaz boyunca Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği konser serisiyle müzik severlerin karşısına çıkacak. Sanatçının yaz turnesinin ilk konseri ise Bodrum’da gerçekleşecek. Sırasıyla Bodrum, Ayvalık, Altınoluk ve Çeşme’de hayranlarıyla buluşacak olan Erener, ‘Sertab’ın Oda Müziği’ projesi ile Ege akşamlarını renklendirecek.
‘SERTAB’IN ODA MÜZİĞİ’ BODRUM’U SALLAYACAK
Kışın yaptığı ‘Sertab’ın Oda Müziği’ projesi ile büyük beğeni toplayan Türk popunun deneyimli sesi Sertab Erener, yaz sezonunda da bu projesi ile hayranları ile buluşacak. Yaz turnesinin ilk konserini 8 Temmuz Cumartesi akşamı Bodrum Antik Tiyatro’da yapacak olan başarılı sanatçı, sesi ve yorumuyla dinleyenlere unutulmaz anlar yaşatacak.
BODRUM’DAN SONRA AYVALIK VAR
Bodrum konserinden sonra 11 Temmuz Salı akşamı Ayvalık Amfi Tiyatro’da konser verecek olan Sertab Erener, konser turnesi boyunca Ege sahillerini dolacak.
Bodrum, Ayvalık, Altınoluk ve Çeşme’de ‘Sertab’ın Oda Müziği’ ile sevenlerinin karşısına çıkacak olan Erener, 25 yıllık sanat hayatındaki en sevilen şarkılarının akustik sunumlarını gerçekleştirecek.
KERKİ PRODUCTİON VE SOLFEJ ORGANİZASYON TARAFINDAN DÜZENLENEN KONSER PROGRAMI
8 Temmuz Cumartesi / Bodrum Antik Tiyatro – Sertab’ın Oda Müziği
11 Temmuz Salı / Ayvalık Amfi Tiyatro – Sertab’ın Oda Müziği
12 Temmuz Çarşamba / Altınoluk Amfi Tiyatro – Sertab’ın Oda Müziği
14 Temmuz Cuma / Çeşme Amfi Tiyatro – Sertab’ın Oda Müziği

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir