Bodrum’da Yazdığı Romanını İmzaladı

‘Gecede Saklı Yalnız Aşklar’ adlı ilk romanıyla bu yaz en çok okunan yazarlar arasına adını yazdıran Adil Yıldırım, Bodrum’da okurlarıyla buluştu.

Milta Bodrum Marina’daki D&R mağazasında düzenlenen imza gününde yazar Adil Yıldırım, hem okuyucuları için kitabını imzaladı hem de sohbet etti. Yazdığı ilk kitap olan ve aynı zamanda bir serinin de birinci kitabı olan ‘Gecede Saklı Yalnız Aşklar’ isimli kitabıyla önemli bir çıkış yakalayan Yıldırım’ın kitabı özellikle kadın okurların yoğun ilgisiyle üçüncü baskısını yaptı.

Yıldırım’ın ruhunun kapılarını okurlarına açtığı ve “2017 yazının aşk romanı” olarak nitelendirdiği kitap, İstanbul-Roma hattında geçen bir aşk hikayesini konu ediyor. Doğan Novus etiketiyle çıkan ve 272 sayfadan oluşan kitapta okuyucular romanın baş karakteri Bora’nın hayatındaki değişimlere tanıklık ediyor.

Kitabının bir aşk romanı olduğunu belirten Yıldırım, “5 kitaplık bir serinin birincisi. Aynı zamanda Türkiye’de basılan ilk romanım. İtalya’da daha önce hikayelerim basılmıştı. Yaklaşık 10 yıl İtalya’da yaşadım ve akabinde bu romanı yazdım. Yaklaşık 2 buçuk ay önce çıktı ve şuanda üçüncü baskısında. Okuyuculardan çok güzel tepkiler ve yorumlar alıyorum. Kitapta bir erkeğin kaleminden aşkı ve erkeğin psikolojisini anlatmaya çalıştım. Aşk kitabını kadınlara bir erkeğin kaleminden sunmaya çalıştım. Erkekler aşkı nasıl yaşarlar bunu anlatmaya çalıştım. Özelikle konunun İtalya sokaklarında geçiyor olması biraz da seyahat turu gibi. Sanki İtalya’yı dolaşıyor-muşuz gibi kitapta. Kitabımı Gümüşlük’te yazdım. Dolayısı ile kitabın Bodrum ile çok güçlü bir bağı var. Serinin ikinci kitabı olan ‘Temmuz Ateşi’ de Bodrum’da yazıldı. Bu seriyi Bodrum’da yazmaya devam edeceğim. Şehir hayatından ve stresten uzak bir durum var burada. Dolayısı ile burada olmaktan da ayrıca mutluyum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir