Bodrum Sağlık Vakfı Yönetimi Vali Civelek’i Ziyaret Etti

Bodrum’da faaliyet gösteren Bodrum Sağlık Vakfı ile Bodrum Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği BESİAD yöneticilerinden oluşan heyetler Muğla Valisi Esengül Civelek’e nezaket ziyaretleri gerçekleştirdi.
Bodrum Sağlık Vakfı Başkanı İbrahim Akkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vermek üzere Muğla Valisi Esengül Civelek’i makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Civelek, Bodrum Sağlık Vakfı’nın engelli vatandaşların topluma kazandırılması için yaptığı çalışmalardan dolayı vakıf çalışanları, vakfa maddi ve manevi katkıda bulunanlara teşekkür etti.
Vakıf Başkanı Akkaya ise yaptığı açıklamada, vakıf olarak engelli bireylerin topluma kazandırılması için eğitim ve fizyoterapi çalışmalarının yanı sıra kaynaştırma öğrencilerine destek eğitimi, aile destek eğitimi, sosyal etkinlikler, seramik atölyesinde el emeği hediyelik ürünlerin üretilmesi gibi çalışmalar yürüttüklerini kaydetti.
Muğla Valisi Esengül Civelek’i ziyaret eden bir başka grupta Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği üyeleri oldu. Dernek başkanı Emre Köroğlu ve yönetim kurulu Üyelerinden oluşan heyet, dernek olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Vali Civelek, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.