BODRUM’UN KOKUSU PARFÜM OLDU LORİS BODRUM’A ÖZEL PARFÜM ÜRETTİ

Parfümde şehir kokuları modası başlıyor. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ve uzun yıllar parfüm sektöründe bulunan başarılı parfüm markası Loris, koku uzmanları ile yaptığı araştırmalar soncunda Bodrum’un kendi has kokularından parfüm üretti.
Artık şehirleri yansıtan kendilerine özgü özel kokuları şişelenmiş parfüm olarak satın alınabilecek. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ve uzun yıllar parfüm sektöründe bulunan başarılı parfüm markası Loris, şehirlere özel parfüm kokuları üretti.
Kokusunun parfüm haline getirildiği şehrin adını taşıyan parfümler içinde Bodrum’u yansıtan, şehre özgü parfümler de yer alıyor. Bay ve bayan seçenekleri olan parfüm, Loris’in Bodrum’daki şubelerinde satışa sunuldu. Kokular arasında Bodrum’un yanı sıra Eskişehir’den Trabzon’a, Antalya’dan Konya’ya, Van’dan Denizli’ye kadar pek çok ilin kendine has kokusu yer alıyor.
Şehirlerin sadece bitkileri değil karakterleri de analiz edildi
Uzun incelemeler sonucunda ilk olarak 17 ilin kendine has kokularının parfümleştiğini ve tüketicilerin beğenisine sunulduğunu belirten Loris Parfüm’ün kurucusu Fehmi Okuyucu, şehir kokularının nasıl seçildiğini anlattı. Parfümlere illerin karakterlerinin de yansıtıldığını ifade eden Okuyucu, “Her şehir farklı kokar. Bazısı o bölgede yetişen kendine has bitkilerden, bazıları yanından geçen bir nehirden ya da kıyısı olduğu bir denizden veya sahip olduğu iklimden, bazıları da yüzyıllara tanıklık eden tarihinden alır kokusunu. İşte biz de her şehrin kendine has kokularını araştırdık ve birer parfüm haline getirdik. ”dedi.
Marka şehir algısı güçlenecek
Okuyucu, her ilin kendine has bir kokusu olması gerektiğini ve şehir parfümlerinin marka şehir kimliğini güçlendireceğini belirterek yurtdışı tanıtımlarında da önemli katkı sağlayabileceğinin altını çizdi.
Loris Parfüm Hakkında
Parfüm sektöründe 10’yılı aşkın süredir hizmet veren Loris Parfüm, Türkiye’de 300, yurtdışında 30 farklı ülkede 100’ün üzerinde şube ile müşterilerine 400 çeşit ürün sunmaktadır. Sektörde öncü olmayı kendisine ilke edinmiş olan Loris Parfüm, kaliteli ürünleri ve alanında eğitimli, profesyonel çalışanlarıyla hizmet vermektedir. Teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak gelişen sektörde her geçen gün kalite çıtasını daha yukarıları çıkartmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir