KIRÇİÇEKLERİ BODRUM’U ÇAĞIRIYOR

Bodrum’un Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’ndeki gururu Kırçiçeği Bodrum Basketbol Takımı namağlup serisini devam ettiriyor. 2017-2018 sezonu başından bu yana gerek federasyon kupasında oynadığı maçlarda, gerekse TKBL’de yaptıkları karşılaşmalarda sahalardan hep yüzü gülerek ayrılan Kırçiçeği Bodrum Basketbol Takımı, kendi evinde karşılaşacağı Urla BLD maçı için hazırlıklarına devam ediyor. Yarın oynanacak maç öncesi, Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonunda son antrenmanlarını yapan Kırçiçekleri, Urla Maçına Bodrumluları davet ediyor.
Ligin en güçlü takımlarından Urla BLD bugün karşılaşacak olan Kırçiçeği Bodrum Basketbol Takımı Kulüp Başkanı Yiğit Özmen 2017-2018 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi altıncı hafta mücadelesinde Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşmaya, Bodrumlu taraftarları ve sporseverleri takımlarına destek vermeye çağırdı.
Kısa sürede yakaladıkları takım ruhuyla potalarda fırtına gibi esen Kırçiçeklerinin 8 Kasım Çarşamba günü Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda oynayacakları Urla BLD Maçı saat 18.00’de başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir