Bakar Sigorta’nın yelken yarışlarına desteği devam ediyor

Bodrum’da gerçekleşen ve 4 ayaktan oluşan BAYK Güz Trofesi, sert hava koşullarının hakim olduğu 9-10 Aralık tarihlerinde yapılan yarışlarla tamamlandı.
İlk yarıştan bu yana trofeyi takip eden, Bakar Sigorta ve Merhaba Gemicilik’in ortaklaşa destek verdiği Minx-Hedef Yelken teknesi, IRC B grubunda 1.’lik kupasını alarak eğitimlerini yeni tamamlamış ve yelken yarışlarına başlamış öğrenci ekibi için de büyük bir motivasyon oldu.
Minx teknesinin ekibi, elde ettiği başarı ile BAYK Kış Trofesi için katılma kararı alıp Bakar Sigorta’nın desteği ile tüm kış yarışları takip edecekler.
Sigorta şirketlerinin ve acentelerinin son yıllarda denizciliğe ve yelken yarışlarına olan ilgisi ile desteği de artarken; bu yıl en büyük gelişme Anadolu Sigorta’nın 29. kez düzen-lenen The Bodrum Cup yelken yarışlarına etap sponsoru olarak organizasyona katılımı ile destek vermesi oldu. Bakar Sigorta, Bodrum Yarımadası’nda 22 yıldan bu yana Anadolu Sigorta’nın tekne, bireysel sağlık, konut ve diğer elementer sigorta branşlarında çalışan bir acentesi olup, ayrıca The Bodrum Cup yelken yarışlarına da destek veren yerel işletmelerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir