CHP BODRUM YENİ YÖNETİMİ BAŞKAN KOCADON İLE BİR ARAYA GELDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Başkanlığı Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile bir araya geldi.
Geçtiğimiz günlerde yapılan CHP Bodrum İlçe Kongresinde başkanlığa seçilen Recai Seymen ve yönetim kurulu üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte önümüzdeki süreçte, birlik ve beraberlik içinde çalışmaları sürdüreceklerini ifade ederek, “2018 ve 2019 oldukça önemli. Hem yerel hem genel seçimde çok daha fazla çalışmalıyız. Bu çalışmaları birlik beraberlik içerisinde gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.
CHP Bodrum İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretlerinde ayrıca, önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalar ve seçim hazırlıkları hakkında Başkan Kocadon ile fikir alış verişinde bulundu.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, yapılan seçimin ardından belirlenen yeni yönetime hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Başta İlçe başkanımız Recai Seymen olmak üzere tüm yönetim Kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor başarılar diliyorum. Birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ülkemizin geleceği açısından önümüzdeki süreç çok önemli. Bu süreçte eskiye göre çok daha fazla çalışmalıyız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir