Seashine Dans Akademi Bodruma Dünya 3. Lüğünü Getirdi

Rusya ‘nın Sochi ilinde yapılan ”Avrupanın umudu” adlı 1500 kişinin katıldığı Dans Yarışmasında Bodrum Oasis AVM de faaliyetlerini gösteren Seashine Dans Akademi , Bodrum ve Türkiye’ye Dünya 3. lüğünü getirdi.
Dünyanın en prestijli Dans Festival – Yarışmalarından birisi olan ”Avrupanın Umudu” adlı dans yarışmasına Rusya dışında Brezilya , İtalya , Almanya , Gürcistan , Sibirya dan katılan birçok dans grubu içerisinde 3. lüğü kaptı.
Bodrum Belediyesinin Sponsorluğunda yarışmaya giden Seashine Dans Akademi Türkiyeden bu yarışmaya giden tek türk grubu olma özelliğini yaşadı ve aldığı derece ile Bodrumu gururlandırdı.
Seashine Dans Akademinin Sahibi Fevzi Deniz Işıldar ise
” Dünyanın en prestijli yarışmalarından birine gitmemize olanak sağlayan ve bizlere güvenen Bodrum Belediyesine , Çocuklarımızın eğtmeni sayın hocamız Daria Shramko ve derece alan çocuklarımızın velilerine teşekkürlerimi sunarım. Seashine Dans Akademi olarak Bodrumu Temsil etmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki yarışmalarda 1. likleri başka gruplara kaptırmayan bir dans okulu olmak istiyoruz. ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir