Vali Civelek Yılbaşı için alınan güvenlik tedbirlerini yerinde inceledi

Muğla Valisi Esengül Civelek Vatandaşların yeni yıla huzur ve güven içerisinde girmesi için yapılan yol uygulamalarını yerinde inceleyerek denetlemelerde bulundu.
Muğla -Marmaris karayolu üzerinde bulunan çetibeli kontrol noktasında yapılan incelemesinde Vali Civelek’e Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya eşlik etti.
Vali Civelek karayolunda seyahat etmekte olan vatandaşların yeni yılını kutlarken, vatandaşlar da alınan güvenlik tedbirlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Sonrasında Vali Civelek, icra edilen “Huzur ve Güven” yol uygulamasını inceledi
Ülkemizin önemli turizm merkezlerinden biri olan ilimizde yeni yıllarını geçirmek üzere gelen misafirlerimizin yılbaşını huzurlu ve güvenli bir şekilde geçirmeleri için gerekli tüm tedbirlerin alındığının altını çizen Vali Civelek “Bu vesileyle; hizmet etmekten onur duyduğum çok değerli Muğlalı hemşerilerimin, kamu vazifelerini icra etmekte olan bütün mesai arkadaşlarımın, aziz milletimizin yeni yılını kutlar, sağlık, afiyet, huzur, mutluluk, başarı dolu bir yıl dilerim” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir