D-MARİN, 13. CNR AVRASYA BOAT SHOW’A KATILDI

D-Marin, 10-18 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul’da 13.kez düzenlenen ve Türkiye’de denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan CNR Avrasya Boat Show’da yer aldı. D-Marin, birçok aktiviteye de ev sahipliği yaparak ziyaretçilerini bir hafta süreyle ağırladı.
D-Marin, denizcilik alanında karada yapılan dünyanın en büyük ikinci tekne ve yat fuarı olan CNR Avrasya Boat Show’da ziyaretçilerini değişik içeriklerdeki aktivitelerle ağırladı. Bu yıl 13.’sü, 10 – 18 Şubat tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleşen fuarda, D-Marin Hol 2-A16’da ziyaretçilerini bir hafta süreyle ağırladı.
D-Marin’den CNR Avrasya Boat Show’a özel etkinlikler
D-Marin, konuklarına her yıl olduğu gibi bu yıl da keyifli etkinliklerle ev sahipliği yaptı. D-Marin konukları d.ream’in hazırladığı deniz yemeklerinin benzersiz lezzetlerini tadarken, Cem Kozlu’nun imza gününde de kitaplarını imzalattılar. D-Marin’in deniz severler için sunduğu fuardaki etkinlikler Subway Jazz Station grubunun müzik performansı ile son buldu.
D-Marin çocukları da unutmadı
Denizi ve deniz hayatını çocuk yaşta sevdirmeyi misyon edinen ve bu doğrultuda çocuk dostu marina konseptini Türkiye’de sunan ilk marina zinciri olan D-Marin’in etkinlikleri arasında, yüz boyama aktivitesi, balon partisi, kukla yapım atölyesi gibi etkinlikler yer aldı. D-Marin Kids aktiviteleri ile çocukları eğlendirirken öğreten bir konseptle ağırlayan D-Marin, bu yıl da fuar boyunca deniz sevdalılarının ziyaretiyle dolup taştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir