FASHION WEEK’TE MİRAGE MARİNA RÜZGÂRI ESECEK

Moda dünyasının tüm önemli aktörleri tarafından merakla takip edilen Harpers Bazaar Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 2018, bu yıl düzenlenecek olan gala kokteylini bir Bodrum markasının ev sahipliğinde gerçekleştiriyor.

Moda’nın başkenti İstanbul’da 27 Mart tarihinde başlayan ve bu gün gerçekleştirilecek olan Gala Kokteyline Sponsor olan Bodrum’un en saygın projelerinden Mirage Marina Bodrum,  Moda haftasının gala kokteyline sponsor oldu.

2018-19 sonbahar-kış koleksiyonlarının sergileneceği moda haftasına yaptıkları sponsorluk hakkında bir açıklama yapan Side Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat A.Ş. sahibi Mustafa Asım Şat, herkesin bir modayı takip ettiğini belirtirken, yaptıkları sponsorluktaki esas amaçlarının Türk Tasarımcıların daha iyi yerlere gelmesi için gereken desteği vermek olduğunu vurguladı. Türk Tasarımcıların sadece Türkiye’de değil, küreselleşen dünya modasında ülkemizi temsil etmelerinin gerektiğini söyleyen Şat; “Uluslararası platformda ülkemizi temsil edebilecek tüm modacıların desteğe ihtiyacı olduğunu uzun yıllar tekstil sektörünün içerisinde olan biri olarak çok iyi biliyorum. Bu nedenle de genç tasarımcıların herkes tarafından desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.” Açıklamasında bulundu.

PROJE HAKKINDA;

Side Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat A.Ş. sahibi Mustafa Asım Şat’ın projesi olan

Mirage Marina Bodrum, Mimar Bülent Köksüz tarafından tasarlanmıştır. Tasarlanan proje Bodrum’un geleneksel mimarisini çağdaş tasarım anlayışı ile buluştururken Bodrum’un geleceğinde bir yapı taşı olarak yer edinmeyi amaçlamaktadır. Tasarımında çağdaşlığı yakalarken Bodrum mimarisi ile bir bütünlük içinde olan Mirage Marina Bodrum, eşsiz deniz manzarası ve merkeze yürüme mesafesindeki konumuyla Bodrum’da bir ilk olarak göze çarpmaktadır.

Bardakçı Koyu’na 5, Bodrum Marina’ya 10 dakika yürüme mesafesindeki Mirage Marina Bodrum, 4.510 m2 arazi üzerinde, her biri deniz manzaralı 20 flat daireden ve 20 bahçe dubleksinden oluşmaktadır. Yüksek kalitede işçilik ve malzeme ile inşa edilen daireler ve dubleksler, 12 ay konforla yaşanacak şekilde yalıtım, ısıtma ve soğutma sistemleri ile donatılmıştır. Yenilikçi bir tarzla oluşturulan evler 24 saat çalışan güvenlik kameraları ve personeli ile korunmaktadır. Akıllı ev sistemleri ve hizmet personelleri ile de ev içi ve dışında pratik bir yaşam sunulmaktadır.

İçinde yaşayanlar için tüm konfor detaylarının düşünüldüğü evlerde banyo ve mutfakların iç dekorasyonunda 1. sınıf özel tasarım ürünler, seramik ve doğal taşlar kullanmıştır. Tavan tipi merkezi VRV klimalar ile yazın serin, kışın sıcak olan evler yılın her günü yaşanabilir hale getirilmiştir.

Mirage Marina Bodrum, masmavi deniz manzarası ve begonvillerle süslenmiş doğal bir yaşam alanı ile ortak havuz, restoran, resepsiyon, otopark, sauna, fitness salonu ve çocuk parkı gibi hayatı kolaylaştıracak pek çok özelliği bir araya getirmiştir. 400 m2’lik ortak havuz ve güneşlenme alanına ek olarak 1100 m2’lik ortak alanları ile ev sahiplerinin rahatlayabilecekleri bir ortam sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir