İÇKALE’DEN KADINLARINA SOSYAL KUTLAMA

Bodrum’un her geçen gün büyüyen değerlerinden biri olan İçkale A.Ş. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde farklı bir sosyal sorumluluğa imza atıyor.

Uğur İlhami Özden ve Zeki Güner tarafından Bodrum’da kurulan ve istikrarlı bir büyüme sağlayan; günümüzde Muğla, Aydın, İzmir, Manisa, Denizli ve Uşak illerinde Vodafone ana distribütörü olarak 25 mağaza ve 350’ye yakın güler yüzlü personeli ile hizmet veren İçkale A.Ş., her sene 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle çalışan kadın personeline çiçek dağıtırken, bu sene farkındalık yaratmak adına bu hediyeyi, farklı bir sosyal sorumluluk projesine çevirdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Uğur İlhami Özden;  “İçkale A.Ş. olarak kurulduğumuz ilk günden bu zamana kadar misyonumuz hep iletişimdeki kaliteyi arttırmak ve müşterilerimize en iyi kalitede hizmeti sunarak bölgemizde yaşayan herkes için iletişimde tek adres haline gelmek olmuştur.  Bu alanda hizmet verirken çalışanlarımızın bize olan desteği göz ardı edilemez. Biz de her fırsatta kendilerinin her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek adına çeşitli organizasyonlar gerçekleştiririz. Bu zamana kadar Her 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde çalışan kadın personelimize çiçek dağıtırdık. Bu yıl hem kadın sağlığında ve hayatında çok önemli bir rol oynayan meme kanserine dikkat çekmek amacıyla, 152 kadın çalışanımız adına, Türkiye Meme Vakfı MEVA’ya bağışta bulunuyoruz. Buna istinaden her kadın çalışanımıza “Sizin adınıza MEVA Türkiye Meme Vakfı’na bağışta bulunarak meme kanseri ile mücadeleye destek olduk.” şeklinde birer küçük kart hazırlamayı uygun gördük. Böylece kadınların risk altında olduğu bu sağlık sorununa ülkemiz ve bünyemizde çalışan kadınlarımız adına dikkat çekmeyi hedefledik. “ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir