SINIR TANIMAYAN TİYATROCULAR MİLAS’IN ÖZ DEĞERLERİ BİZİM ÇOCUKLARLA SAHNE ZAMANI

Son yıllarda ülke çapında, isminden ve kalitesinden bolca bahsettiren tiyatrocularımız yeni projeleri Çelebi ile perdelerini açıyor.. Yazar ve yönetmen Dağlar Uygur’un sahneye koyduğu oyun Karya Tiyatro Atölyesi çatısı altında Milas Halk Eğitim Merkezi Tiyatro Salonunda seyircisi ile buluşuyor…

    23 Mart ta perdelerini açacak oyun dört hafta boyunca her cuma ve cumartesi günleri saat:21.00 de sahnelenecek. 15 yaş sınırı olan oyunun biletleri Arasta da Akan-Art, Karya Sanat Cafe, Karya Akademi’den temin edilebilir.. Yerler numaralı olması nedeni ile önceden bilet temin edilmesi, sanatseverlerin mağdur olmamaları için önemli olup, tiyatro kuralları gereği oyun başladığı anda kapıların kapanacak olmasından dolayı 20.45 de salonda yerlerinizi almanız önemle tavsiye edilmektedir. Tiyatronun gelişmesinin yanında seyirci eğitiminin ve kalitesinin önemli olduğu ve Milas ta bu seviyenin üst düzeyde olmasını gözlemlemek son derece gurur verici…
     Oyunda Sabahattin Akan, Aslıhan Kumtepe, Ali Çoban, Orkun Tepeköylü, Mert Tireli, Cenk Turgay, Cansu Akbaş, Mustafa Özgür Kesken ve Dağlar Uygur rol alırken, ışık-efek tekniksiyenliğini Gamze Yalçın yapmaktadır. Oyunun özgün müzikleri Emir Adıgüzel tarafından bestelenmiş olup, oyun içindeki seslendirme ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Alp Öyken tarafından gerçekleştirilmiştir.
Eylül ayından itibaren maddi imkanlar dahilinde yurt içi ve yurt dışı organizasyonlara şimdiden davetler alan ekibin koordinatörlüğünü aynı zamanda Kıyı Ege ve Ege Tiyatrolar Birliği Yürütme Kurulu üyeliği ve Özdemir Nutku Tiyatro Ödülleri Jürisi Ersin Yeniceli tarafından yapılmaktadır..
Şimdi Tiyatro Zamanı… Biletler 10 TL olup tüm sanatseverleri destek olmaya, güzel bir oyun izlemeye, biz olmaya bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir