PEYNİR GURMESİ 61. YILA İMZASINI ATIYOR

Kurulduğu 1957 yılından bugüne kadar artan hizmet, üretim ve heyecanla, hiç değişmeyen lezzetlerini tüketiciyle buluşturan Metin Çıngıloğlu, Turgutreis’te bulunan mağazasını yenileyerek hizmete açıyor. 

Toplam 400 metrekare alanda hizmet verecek olan Metin Çıngıloğlu Turgutreis Şubesi’nde A’dan Z’ye alt ve üst yapının değiştirildiğini belirten Metin Çıngıloğlu, yenilenen mağazalarında ilk günkü kalite ve lezzetlerini koruyarak, alışverişe gelenlerin kendilerini daha rahat hissedecekleri farklı bir konsept yarattıklarını söyledi.

Uygulaması Büke Arch tarafından gerçekleştirilen Peynir Gurmesi Metin Çıngıoğlu Turgutreis Şubesi açık ve kapalı alanlarında 80 kişi kapasiteli oturma alanı, farklı bölümlerde konumlandırılmış şarküteri ürünleri, unlu mamuller ve çay-kahve içilebilen alanlarıyla, zaman zaman soluklanmak isteyenlerin, alışverişlerine Metin Çıngıloğlu lezzetlerini katmak isteyenlere huzurlu bir alan yaratılmış.

Tadilata başlandığı günden itibaren, mimar Aybüke Kakışım’ın yönetiminde 30 işçi ile toplam 50 gün gibi kısa bir sürede elektrik ve sıhhi tesisatından, soğutma guruplarına, dekorasyonundan, dış görünümüne kadar yenilenen Metin Çıngıloğlu Turgutreis Şubesi, 26 Nisan 2018 Perşembe günü saat 17.00’de gerçekleşecek olan açılış seremonisiyle hizmet vermeye devam edecek.

Açılışla ilgili olarak bir açıklama yapan Metin Çıngıoğlu; “1957 yılından bugüne artan hizmet, üretim hiç değişmeyen lezzet ve heyecanımızla 61 yıldır sizlerle birlikte olmanın gururunu yaşıyoruz. Bizler için çok özel olan bu yılda sizlere daha verimli hizmet vermek için yepyeni bir görünümle, fakat aynı lezzetimizle Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, No 41/6’da hizmet verdiğimiz Turgutreis Şubemizi hizmete açıyoruz. 61 yıldır bizleri yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız. “ diyerek, Bodrum’da yaşayan herkesi açılışlarına davet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir