İYİ PARTİ BODRUM’DAN BİTEZ ESNAF ZİYARETİ

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Genel Seçimler için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Bitez Mahallesindeki sahil esnafını ziyaret eden İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, esnafla sohbet ederek sıkılmadık el bırakmıyor.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerine kısa bir süre kala İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı seçim çalışmalarına Bodrum Yarımadası genelindeki esnaf ziyareti ile devam ediyor. Esnafların sıkıntılarını dinleyen eden İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, esnafların sıkıntılarını İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKşener’in Cumhurbaşkanı olması ile atacaklarını belirttiler.

Ziyaretlerde vatandaşlardan yoğun ilgi gören İYİ Parti Bodrum İlçe Yönetimi ve Başkan Mehmet Tosun, esnaflar ve vatandaşlarla tek tek konuşarak çözüm politikalarını anlattılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir