MUĞLA PROTOKOLÜ ZİYARETLERİ

             T.C. Bodrum Ticaret Odası Yönetiminin 1 Nisan seçimlerinin ardından gerçekleştirdiği protokol görüşmeleri Muğla’da bir dizi ziyaretle devam etti. 21 Mayıs Pazartesi günü BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Başkan Yardımcıları İbrahim Akkaya ile Mehmet Ayaz, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Eyinç ve Genel Sekreter Prof. Dr. Fuat Önder, Muğla Valisi Esengül Civelek başta olmak üzere, Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar’ı makamlarında ziyaret etti.

BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon İlimizin güvenliği konusunda gösterdikleri çaba için Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’ya ve İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel’e teşekkür ederek, “Güvenliğin olmadığı yere hiç bir yatırımcı gelmez, ticari yatırımların o bölgelerde gelişmesi zordur. Emniyet güçlerimizin özverili çalışmalarını takdirle karşılıyoruz. Ayrıca Jandarma ülkemizde huzurun temininde en önemli kuruluşlarından birisidir. Bizlerin güvenliği için gece gündüz demeden çalışan kurumların Oda olarak her zaman yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bu vesile ile bir kez daha Muğla ve Bodrum’da başarılı çalışmalar yürüten emniyet ve jandarma mensuplarına şükranlarımızı sunuyorum.” şeklinde konuştu.

BODTO Başkanı Mahmut Kocadon, Rektör Prof. Dr. Mansur Harmandar’a da geçmişte yapılan ortak çalışmalar için teşekkür ederken 2018-2023 Stratejik Planı’nı tanıttı.

Muğla protokolü ise BODTO Heyetine başarılar dileyerek Odanın başarılı çalışmalarını takdir ettiklerini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir