DİBEKLİHAN KÜLTÜR VE SANAT KÖYÜ’NDE  DÖRT AYRI SERGİ AÇILIYOR…

Bodrum’da sanata ve sanatçıya verdiği değerle ön plana çıkan Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü sergilerine bir yenisini daha ekliyor.

16 Haziran 2018 Cumartesi günü saat 18:30’da Orhan Kemal Meydanı’nda gerçekleşecek açılış kokteyli ile ziyaretçiler sanatçıların eserlerini, bulunduğu galerilerde ziyaret edebilecek. İ. Hakkı Tonguç Sanat Galerisi’nde Erhan Bayladı Fotoğraf Sergisi, Yıldız Kenter Sanat Galerisi’nde Akdoğan Topaçlıoğlu Resim Sergisi, Erdinç Bakla Sanat Galerisi’nde İlke Sönmez “Tohumdan Sanata” Su Kabakları, Orhan Kemal Meydanı’nda ise Mine Arasan Resim Sergisi yer alacak.

Sergilerde eserleri yer alan sanatçılardan Erhan Bayladı’nın fotoğrafları; dua ve kadın, Akdoğan Topaçlıoğlu’nun resimleri; duygu ve hareket, İlke Sönmez’in su kabakları; arkeolojik desenlerden, Mine Arasan’ın resimleri; renkli masalsı dünyasından kedileriyle, balıklarıyla, deniziyle Bodrum temalarından oluşmaktadır.

Bodrum Yakaköy’de bulun Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde sergilenen eserler, 29 Haziran 2018 tarihine kadar Pazartesi günü hariç her gün gezilebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir