EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. BODRUM YALIKAVAK’TA HİZMETE AÇILDI

2005 yılından beri villa yönetimi, profesyonel site yönetimi ve emlak pazarlama faaliyetlerinde hizmet veren CLOVER GROUP INTERNATIONAL firması sahibi Şehval Öztürk gayrimenkul sektöründe %100 yerli ve milli sermayeyle kurulmuş olan EPA Emlak Pazarlama A.Ş. Bodrum temsilciliğini alarak güzel bir açılış gerçekleştirdi.

Epa Emlak Pazarlama A.Ş. Ankara’da 16 , İstanbul’da 2 , İzmir’de 2 ve Bodrumdaki yeni şubesiyle müşterilerine güvenle hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Açılışa Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu ( TEMFED) Başkanı ve Epa Emlak Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hacı Ali Taylan, Bodrum Emlakçılar Derneği Başkanı Ömer Yetgin , Muğla Emlakçılar Derneği Başkanı Ziya Ercan ,Marmaris Emlakçılar Derneği Başkanı Yusuf Kenan Akkuş, Datça Emlakçılar Derneği Başkanı Müderris Bayar, Bazar Yaşam Dergisi İmtiyaz Sahibi Serdar Halil İnevi, Deniz Bank Yalıkavak Şube Müdürü Recayi Baran,Garanti Bankası Müdürü  ve ekibi, Bemder Dernek Yönetim Kurulu ,Üyeleri ve Sekreterleri, EPA Emlak Pazarlama A.Ş. Ankara ve İzmir Temsilcilikleri ,Karia Rotary Kulübü Başkanı Sayın Aliye Muslu ,Bodrum Rotary Kulübü Başkanı Sayın Fatoş Cingöz ve değerli üyeleri , Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Geçmiş Dönem Başkanları Sayın Yasemin Öz ve Naciye Erol ve eşi Servet Erol ve değerli misafirlerle  çok güzel ve özel açılış gerçekleştirildi.

Açılışta TEMFED Başkanı Sayın Hacı Ali Taylan Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan Taşınmaz Ticareti hakkında yönetmeliğin yürürlüğe girdiğini müjdeleyerek konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Açılışta konuklara yiyecek – içecek servisinde Bodrum Interact Kulubü Üyeleri görev alarak elde ettikleri geliri Polio( Çocuk felci) yararına bağış yaptılar.

Clover Group International ve Epa Emlak Pazarlama A.Ş. Bodrum Temsilcisi Şehval Öztürk açılışta katılım gösterenlere teşekkür ederek emlak sektöründe daha önce de olduğu gibi müşterilerine güven ve özveri ile hizmet vermeye devam edeceğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir