Geleceğin Ressamları Ödüllendirildi

Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş Yıldönümü münasebetiyle ”Daima  Güvencemiz” isimli resim sergisine imza atan Muğla Güzel Sanatlar Lisesi 11 Resim Sınıfı öğrencileri ödüllendirildi.

Bilindiği gibi Muğla Güzel Sanatlar Lisesi 11 Resim Sınıfı öğrencileri tarafından polisler için özel olarak  ”Daima Güvencemiz” isimli sergi düzenlenmiş ve serginin açılışını Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız yapmıştı. Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş Yıldönümü münasebetiyle düzenlenen resim sergisinde resim severlerin beğenisine sunulan eserlerin tamamını Muğla Güzel Sanatlar Lisesi 11 Resim Sınıfı öğrencileri hazırlamışlardı. Büyük bir beğeni toplayan sergiye destek ve katkılarından dolayı Muğla Güzel Sanatlar Lisesi ‘nin 36 öğrencisi Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız tarafından teşekkür belgeleri ile ödüllendirildi.

Geleceğin ressamlarına teşekkür belgeleri kendileri için düzenlenen törende  Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız adına Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Menteşe İlçe Jandarma Komutanı Gürcan Özdilek, Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Meral Takeş ve Güzel Sanatlar Lisesi Okul Müdürü Mehmet Akif Ağır tarafından takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.