In Street, Bodrum Midtown ile Muğla’da

Dünyaca ünlü spor markalarının onlarca çeşit sneaker modelini ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturan In Street, Muğla’da ilk mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

 Türkiye ayakkabı perakende sektörünün lideri FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyetlerine devam eden In Street, Bodrum Midtown’da 235 metrekarelik bir alanda açtığı mağaza ile dünyaca ünlü markalarını Muğlalılar ile buluşturacak.

In Street; Nike, Adidas, Kinetix, Reebok, New Balance, Skechers, Lumberjack, Puma, Dockers by Gerli ve Lumberjack Sport gibi kendi kategorisindeki lider markaların en yeni ve cazip fiyatlı modellerini Muğlalıların beğenisine sunuyor. Dünyaca ünlü markaları ulaşılabilir fiyat ve güncel modeller ile benzersiz konsepti içerisinde müşterileriyle buluşturan In Street, Bodrum Midtown’da açtığı mağazası ile Türkiye’nin en geniş alana hizmet götüren sneaker mağazası olmak için bir adım daha atmış oldu.

In Street, Bodrum Midtown’daki mağazasında 2018 İlkbahar –  Yaz sezonuna ait tüm Kinetix markalı aksesuar ürünlerindeki 3 al 2 öde kampanyasını Temmuz ayı sonuna kadar devam ettirecek. In Street, Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarının yanı sıra online alışveriş sitesi www.instreet.com.tr ile de hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir