Milletvekili Demir’in Bodrum Ziyaretleri

 CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir 24 Haziran’da yapılacak olan erken seçim kararı sonrası aralıksız çalışmalarına devam ediyor.

            Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Kadın Kolları Başkanı Emel Çakaloğlu ve CHP  ilçe yöneticileriyle birlikte Bodrum Denizciler Derneğini , ardından Bodrum Esnaf Odasını daha sonra da Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.

Genç ve başarılı Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkürü bir borç bilirim

                 CHP’li Demir; “Milletvekili olarak görev yaptığım 2 dönem boyunca bizlere her zaman destek olan Bodrum’un genç ve başarılı Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkürü bir borç bilirim. Kendisiyle bundan sonraki süreçte de Muğlamıza ve ülkemize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.  Muğlamızı en yüksek noktalara hep beraber taşıyacağız” dedi.

Tüm ezberleri bozduk. Görünen o ki vatandaş heyecanlı değişim, yakın, umutlar diri

                Bodrum Turgutreis Mahallesinde faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarıyla ardından Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon ve yönetimiyle bir araya gelen Demir, ziyaretler sırasında yaptığı konuşmada şunları aktardı ; AKP seçim korkusu yaşıyor. Tüm ezberleri bozduk. Görünen o ki vatandaş heyecanlı değişim, yakın, umutlar diri. Yaşanacak daha güzel bir Türkiye’yi konuştuk. İnanıyoruz, geleceğiz. 24 Haziran’da Cumhuriyetten, demokrasiden, emekten yana olanların hep birlikte ‘Tamam’ diyeceği bir seçime gidiyoruz dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir