MANDARIN ORIENTAL, BODRUM ULUSLARARASI PRESTİJLİ OTEL ÖDÜLLERİNDE YEDİ ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU

Bodrum, 5 Temmuz 2018 – Mandarin Oriental, Bodrum Türkiye’nin En İyi Resort Oteli, Avrupa’nın En İyi Spa Oteli, Türkiye’nin En İyi Düğün Oteli, Avrupa’nın En İyi Resort Oteli, Avrupa’nın En İyi Spa Oteli, En İyi Uluslararası Spa Oteli ve Türkiye’nin En İyi Büyük Oteli alanlarında ödüle layık görüldü.

Tarihe tanıklık eden zeytin ağaçları ve kendine has kokusuyla çam ağaçları ile çevrili, Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasına sahip Mandarin Oriental, Bodrum, her şeyden uzaklaşmak için mahremiyet sunan çok özel bir yer. Her biri kendine ait özel açık alana sahip ve birçoğu sonsuzluk havuzunu içinde barındıran, oda, daire, süit ve villalarla toplam 132 konaklama ünitesine sahip otel, Bodrum Yarımadası’ndaki en büyük tesislerden biri. Tesisin geniş imkanları aynı zamanda iki adet özel kumsal, birçok su sporları aktivitesi, sekiz adet restoran ve bar, ödüllü Spa ve Gymboree’nin çocuklar için çok kapsamlı aktiviteleri ile tamamlanıyor.

Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Harun Dursun ödüllerle ilgili yaptığı açıklamada “2017- 2018 Uluslararası Otel Ödülleri’nde ödüle layık görülmek bizim için büyük bir onur. Bu ödüller ekibimizin, misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarının karşılanması için gösterdiği çabanın bir kanıtıdır ve bizleri daimi olarak misafirlerimizin beklentilerini tam anlamıyla yerine getirerek yolumuza devam etmek konusunda cesaretlendirecektir” şeklinde belirtti.

Oda rezervasyonları ve diğer tüm talepleriniz için www.mandarinoriental.com/bodrum/ adresini ziyaret edebilir, mobod-reservations@mohg.com adresine e-posta atabilir veya
+90 252 311 28 88 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Otel Ödülleri hakkında

Uluslararası Otel Ödülleri, uluslararası 5 yıldızlı otel derecelendirme standardıdır. Bu standartlar uluslararası seviyede 5 yıldızlı ödül sağlayan tek organizasyondur. Uluslararası Otel Ödülleri küresel yarışması dünya çapındaki en iyi otel ve konaklama kuruluşlarını belirler.
Uluslararası Otel Ödülleri küresel konaklama endüstrisinin çok çeşitli alanlarındaki mükemmelliği belirlemek, vurgulamak ve ödüllendirmek için geliştirilmiştir. Otellerin, büyüklükleri göz önünde bulundurularak, özellikleri ve kategorilerine göre sınıflandırılmasına ek olarak ödüller en iyi otel mimarisi, en iyi otel inşaatı, en iyi otel iç mimarisi, en iyi otel pazarlaması ve en iyi otel web sayfası alanlarında da sınıflandırılmaktadır. Ödüller, Asya Pasifik, Arabistan ve Afrika, Amerika, Karayipler, Avrupa ve İngiltere bölgeleri için ayrı ayrı değerlendirilmektedir. Katılımcılar, ait oldukları ulusal seviyelerinde değerlendirilmekte ve konaklama konusunda yüksek derecede eğitim ve tecrübeye sahip profesyonel bir ekip tarafından derecelendirilmektedir. Galip gelen kuruluşlar, ait oldukları bölgede düzenlenen gala yemeğine davet edilir ve prestij logolarını kendi pazarlarında kullanmaya hak kazanırlar.

Ödüller, otel işletmeleri, otel sahipleri ve yatırımcıları, iç mimarlar, mimarlar, halkla ilişkiler kuruluşları, reklam ajansları ve web tasarımcıları için tasarlanmıştır. Henüz inşaat aşamasında olan oteller, planlamasına onay verildiği takdirde inşaatın herhangi bir aşamasında ödül başvurusu yapabilirler. Kuruluşlar bir veya birçok farklı türde derecelendirme için başvuru yapabilirler.

5 yıldız ödülleri içerisinden 17 kategoride seçim yapılabilir ve her bir kategori öncelikle ulusal seviyede değerlendirilir ardından yarışmacılar bölgesel seviyede rekabet ederler. Bölgelerinde galip gelenler doğrudan dünyanın en iyi otel ve resortlarının belirlendiği Uluslararası Ödüllerde yarışmaya hak kazanırlar.

Uluslararası Otel Ödülleri, uzun yıllardır hem konut sektörü hem de ticari sektörün en iyilerinin belirlendiği Uluslararası Gayrimenkul Ödüllerinden yola çıkılarak geliştirilmiştir.
Daha fazla bilgi için www.ihotelawards.com

Mandarin Oriental, Bodrum hakkında

Mandarin Oriental, Bodrum, Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlandırılmıştır.
Otel, yüzyıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş binalarla bölgedeki en geniş konaklama alanına sahip olup, tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 132 adet konaklama ünitesine sahiptir. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği sekiz adet restoran ve bara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, Grubun ödüllü Spa konseptini, Mandarin Oriental’a özgü holistik “signature” bakımları ve sağlıklı yaşam merkezi ile sunmaktadır. Ayrıca, çeşitli etkinlikler için uyarlanmış etkinlik alanları, iki adet kum plajı ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanları ile resort stil ve lüksü bir araya getirerek dinlenmek isteyen gezginler için kusursuz bir kaçış noktasıdır.

Mandarin Oriental Otel grubu hakkında

Mandarin Oriental Otel Grubu dünya çapında birçok lüks otel, resort ve rezidansların ödül almış sahibi ve işletmecisidir. Asya’daki köklerinden doğarak dünyaca ünlü bir marka haline gelen Grup şu anda 21 ülkede ve bölgede, her biri Grubun doğu kültürü mirasını ve kendine özgü aidiyet duygusunu yansıtan 31 otel ve sekiz rezidans işletmektedir. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubunun bir üyesi olup, hâlihazırda yapım aşamasında olan birçok otel ve rezidansı bünyesinde barındırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir